"Lazio" su klaidą padariusiu Stankevičiumi priešakyje sužaidė lygiosiomis, "Inter" - vėl be pergalės (6 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistose Italijos "Serie A" pirmenybių VIII turo rungtynėse dar du taškus prarado Milano "Inter" futbolininkai.

Vos šešioliktoje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys Claudio Ranieri auklėtiniai išvykoje pasidalino po tašką su "Atalanta" vienuolike - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Negana to, šeimininkai turėjo puikią progą išplėšti pergalę, tačiau susitikimo pabaigoje nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Toks pats rezultatas užfiksuotas ir Romoje, kur vietos "Lazio" išsiskyrė taikiai su "Catania" ekipa. Sostinės klubui atstovaujantis Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas Marius Stankevičius žaidė visas 90 minučių ir padarė klaidą, po kurios buvo pelnytas įvartis.

Kitose įdomesnėse dvikovose "Milan" savų žiūrovų akivaizdoje 4-1 sutriuškino "Parma" komandą, o čempionato lyderės poziciją praradu "Udinese" išvykoje buvo priversta pripažinti "Napoli" futbolininkų pranašumą - 2-0.

"Milan" 4 - 1 "Parma"
30' [1 - 0] A. Nocerino
32' [2 - 0] A. Nocerino
73' [3 - 0] Z. Ibrahimovic
78' [3 - 1] S. Giovinco
90' [4 - 1] A. Nocerino

"Atalanta" 1 - 1 Milano "Inter"
32' [0 - 1] W. Sneijder
44' [1 -1] G. Denis

90' G. Denis ("Atalanta") nerealizavo 11 m. baudinio

"Cesena" 1 - 1 "Cagliari"
20' [0 - 1] Nene (iš 11 m. baudinio)
45' [1 - 1] A. Candreva (iš 11 m. baudinio)

Veronos "Chievo" 0 - 1 "Bologna"
53' [0 - 1] R. Acquafresca

"Genoa" 2 - 1 "Roma"
38' [1 - 0] B. Jankovic
82' [1 - 1] F. Borini
89' [2 - 1] J. Kucka

Romos "Lazio" 1 - 1 "Catania"
17' [1 - 0] M. Klose
63' [1 - 1] G. Bergessio

"Napoli" 2 - 0 "Udinese"
20' [1 - 0] E. Lavezzi
44' [2 - 0] C. Maggio

"Novara" 1 - 1 "Siena"
17' [0 - 1] E. Calaio
80' [1 - 1] G. Gemiti