"Norwich" atsilaikė prieš "Liverpool" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos penkerios rungtynės.

Du svarbius taškus prarado "Liverpool" klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Norwich".

Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje ir turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau tiek Martinas Skrtelis, tiek Luisas Suarezas pataikė į virpstą. Tiesa, prieš pat pertrauką Craigas Bellamy pasiuntė kamuolį į tinklą, įmušdamas pirmąjį įvartį šiame Anglijos čempionato sezone.

Bet po pertraukos "Norwich" išlygino rezultatą - puikiu smūgiu galva pasižymėjo Grantas Holtas.

"Liverpool" spaudė varžovus bei jau per pridėtą laiką galėjo išplėšti pergalę, tačiau Andy Carrollas galva nepataikė į vartus, o Suarezo bandymą atrėmė vartininkas Johnas Ruddy.

Įspūdingai savų žiūrovų akivaizdoje išsigelbėjo "Wolverhampton" ekipa, išplėšusi lygiąsias 2-2 su "Swansea".

Šeimininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinį 0-2 ir atrodė, kad patirs dar vieną pralaimėjimą, tačiau likus keletui minučių dviem įvarčiais atstatė pusiausvyrą.

"Wolverhampton" 2 - 2 "Swansea"
23' [0 - 1] D.Graham
35' [0 - 2] J.Allen
84' [1 - 2] K.Doyle
86' [2 - 2] J.O'Hara

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 2 "West Bromwich"
23' [1 - 0] D.Bent (iš 11 m. baudinio)
45' [1 - 1] J.Olsson
57' [1 - 2] P.Scharner

35' iš aikštės pašalintas C.Herd ("Aston Villa")

"Bolton" 0 - 2 "Sunderland"
82' [0 - 1] S.Sessegnon
90' [0 - 2] N.Bendtner

"Newcastle" 1 - 0 "Wigan"
81' [1 - 0] Y.Cabaye

"Liverpool" 1 - 1 "Norwich"
45' [1 - 0] C.Bellamy
60' [1 - 1] G.Holt