Čempionų lygoje - "Chelsea" įvarčių fiesta, APOEL išlaikė lyderio poziciją (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Čempionų lygoje sužaisti likę aštuoni III turo mačai.

Dramatišką pergalę F grupėje iškovojo Londono "Arsenal" klubas, jau per teisėjo pridėtą laiką Aarono Ramsey pelnyto įvarčio dėka išvykoje 1-0 įveikęs "Marseille".

Valas aikštėje pasirodė po keitimo ir pasiuntė kamuolį į tinklą iš maždaug 16 metrų.

Nykokame mače arčiausiai tikslo buvo svečių puolėjas Robinas van Persie, po kurio smūgio galva kamuolį nuo vartų linijos atmušė gynėjas, bei Marselo komandos puolėjas Loicas Remy, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto.

Kitose grupės rungtynėse "Olympiakos" namie kiek netikėtai 3-1 nugalėjo Dortmundo "Borussia".

Grupėje pirmauja "Arsenal" (7 tšk), kuriam iš paskos žengia pirmą kartą suklupęs "Marseille" (6 tšk).

Du įvarčius įmušė po truputį ritmą atgaunantis Fernando Torresas, padėjęs Londono "Chelsea" net 5-0 sutriuškinti Genko "Racing".

Anglijos ekipos gretose taip pat pasižymėjo Raulis Meirelesas, Branislavas Ivanovičius ir Salomonas Kalou.

Tuo metu svarbiame mače Lėverkuzene vietos "Bayer" 2-1 nugalėjo "Valencia" ir su 6 taškais įsitvirtino antroje vietoje tuoj po "Chelsea" (7 tšk).

"Valencia" (2 tšk) dar nelaidoja vilčių pakovoti dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas, tuo metu nei vieno įvarčio neįmušęs ir net septynis praleidęs "Genk" (1 tšk) didelių ambicijų, matyt, nepuoselėja.

Lėverkuzeno "Bayer" 2 - 1 "Valencia"
24' [0 - 1] Jonas
52' [1 - 1] A.Schurrle
56' [2 - 1] S.Sam

Londono "Chelsea" 5 - 0 Genko "Racing"
8' [1 - 0] R.Meireles
11' [2 - 0] F.Torres
27' [3 - 0] F.Torres
42' [4 - 0] B.Ivanovic
72' [5 - 0] S.Kalou

E grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Chelsea" 3 2 1 0 8-1 7
2. "Bayer" 3 2 0 1 4-3 6
3. "Valencia" 3 0 2 1 2-3 2
4. "Genk" 3 0 1 2 0-7 1

F grupė:

Pirėjo "Olympiakos" 3 - 1 Dortmundo "Borussia"
8' [1 - 0] J.Holebas
26' [1 - 1] R.Lewandowski
40' [2 - 1] R.Djebbour
79' [3 - 1] F.Modesto

"Marseille" 0 - 1 Londono "Arsenal"
90' [0 - 1] A.Ramsey

"Porto" 1 - 1 Nikosijos APOEL
13' [1 - 0] Hulk
19' [1 - 1] A.Almeida

Donetsko "Shakhtar" 2 - 2 Sankt Peterburgo "Zenit"
15' [1 - 0] Willian
33' [1 - 1] R.Shirokov
45' [2 - 1] L.Adriano
60' [2 - 2] V.Fayzulin

11' R.Shikorov ("Zenit") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Milan" 2 - 0 Barysovo BATE
33' [1 - 0] Z.Ibrahimovic
70' [2 - 0] K.Boateng

"Barcelona" 2 - 0 Pilzeno "Viktoria"
10' [1 - 0] A.Iniesta
82' [2 - 0] D.Villa