Čempionų lygoje - dramatiška "Man City" pergalė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Čempionų lygoje sužaisti aštuoni pirmieji III turo mačai.

Nutrūko Miuncheno "Bayern" komandos pergalių serija - vokiečiai A grupėje sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Napoli".

Dvikova svečiams iš Bavarijos prasidėjo labai sėkmingai: sužaidus vos 2 minutes kamuolį iš arti į tinklą pasiuntė Toni Kroosas.

Nors "Bayern" dominavo ir turėjo progų padidinti pranašumą, prieš pertrauką Holgeris Badstuberis įsimušė įvartį į savus vartus bei nenoromis išlygino rezultatą.

Po pertraukos Mario Gomezas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, o rezultatas taip ir nepasikeitė.

D grupėje varžovus iš kelio šluoja Madrido "Real" ekipa, net 4-0 sutriuškinusi "Lyon".

Pirmąjį įvartį šeimininkams 19 minutę įmušė buvęs Lijono komandos puolėjas Karimas Benzema, o 47 minutę persvarą po to paties prancūzo perdavimo padvigubino Sami Khedira.

Netrukus Mesutas Ozilas suteikė "Real" klubui trijų įvarčių pranašumą, o Sergio Ramosas baigė varžovų triuškinimą.

Ankstyvosiose rungtynėse Maskvos CSKA namie net 3-0 sutriuškino "Trabzonspor" klubą.

Rusijos ekipai atstovaujantis Lietuvos rinktinės saugas Deividas Šemberas aikštėje pasirodė 69 minutę, pakeisdamas Pavelą Mamaevą.

CSKA į priekį išsiveržė 29 minutę, kai po Vagnerio Love'o perdavimo kulniuku kamuolį į tinklą pasiuntė Seydou Doumbia. 76 minutę persvarą padvigubino Aleksandars Cauna, o prieš pat finalinį teisėjo švilpuką antrą įvartį komandai pelnė Dramblio Kaulo Kranto atstovas Doumbia.

A grupė:

"Napoli" 1 - 1 Miuncheno "Bayern"
2' [0 - 1] T.Kroos
39' [1 - 1] H.Badstuber (į savus vartus)

49' M.Gomez ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Man City" 2 - 1 "Villarreal"
4' [0 - 1] Cani
43' [1 - 1] C.Marchena (į savus vartus)
90' [2 - 1] S.Aguero

A grupės turnyrinė lentelė:
(vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

1. "Bayern" 3 2 1 0 5-1 7
2. "Napoli" 3 1 2 0 4-2 5
3. "Man City" 3 1 1 1 3-4 4
4. "Villarreal" 3 0 0 3 1-6 0

B grupė:

"Lille" 0 - 1 Milano "Inter"
21' [0 - 1] G.Pazzini

Maskvos CSKA 3 - 0 "Trabzonspor"
29' [1 - 0] S.Doumbia
76' [2 - 0] A.Cauna
86' [3 - 0] S.Doumbia

"Basel" 0 - 2 Lisabonos "Benfica"
20' [0 - 1] B.Cesar
75' [0 - 2] O.Cardozo

86' iš aikštės pašalintas Emerson ("Benfica")

Galačio "Otelul" 0 - 2 "Man Utd"
64' [0 - 1] W.Rooney (iš 11 m. baudinio)
90' [0 - 2] W.Rooney (iš 11 m. baudinio)

67' iš aikštės pašalintas N.Vidic ("Man Utd")
89' iš aikštės pašalintas M.Perendija ("Otelul")

C grupės turnyrinė lentelė:

1. "Benfica" 3 2 1 0 4-1 7
2. "Man Utd" 3 1 2 0 6-4 5
3. "Basel" 3 1 1 1 5-6 4
4. "Otelul" 3 0 0 3 1-5 0

D grupė:

Zagrebo "Dinamo" 0 - 2 Amsterdamo "Ajax"
49' [0 - 1] D.Boerrigter
90' [0 - 2] C.Eriksen

Madrido "Real" 4 - 0 "Lyon"
19' [1 - 0] K.Benzema
47' [2 - 0] S.Khedira
55' [3 - 0] M.Ozil
81' [4 - 0] S.Ramos