Robino van Persie įvarčiai lėmė "Arsenal" pergalę prieš "Sunderland" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiami trys VIII turo mačai.

Du puikūs Robino van Persie įvarčiai lėmė Londono "Arsenal" ekipos pergalę 2-1 prieš "Sunderland".

Pirmąjį įvartį Nyderlandų rinktinės narys įmušė sužaidus vos 29 sekundes - tai kol kas greičiausias tikslus smūgis šiame Anglijos pirmenybių sezone.

Tačiau "Sunderland" nesutriko ir 30 minutę išlygino santykį, kai precižiškai tiksliai baudos smūgį realizavo Sebastianas Larssonas.

Visgi "Arsenal" antrajame kėlinyje spaudė svečius ir galiausiai pasiekė savo: 82 minutę van Persie taip pat fantastišku baudos smūgiu išplėšė tris taškus.

Ir toliau šiame sezone nepralaimi "Newcastle" ekipa, šį sykį išsigelbėjusi mače su Londono "Tottenham" - galutinis rezultatas 2-2.

Svečiai pirmavo po Rafaelio van der Vaarto realizuoto 11 metrų baudinio, tačiau antrajame kėlinyje Demba Ba išlygino rezultatą. Nors Jermainas Defoe vėl suteikė pranašumą sostinės komandai, prieš pat rungtynių pabaigą Shola Ameobi iš aštraus kampo išplėšė lygiąsias.

Pirmąją pergalę savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo "West Bromwich" klubas, derbyje 2-0 įveikęs "Wolverhampton" bei išbridęs iš iškritimo zonos.

Įvarčius, kurie lėmė penktą iš eilės "Wolverhampton" pralaimėjimą, pelnė Chrisas Bruntas ir Kevinas Doyle'as.

Londono "Arsenal" 2 - 1 "Sunderland"
1' [1 - 0] R.van Persie
31' [1 - 1] S.Larsson
83' [2 - 1] R.van Persie

"West Bromwich" 2 - 0 "Wolverhampton"
8' [1 - 0] C.Brun
76' [2 - 0] P.Odemwingie

"Newcastle" 2 - 2 Londono "Tottenham"
40' [0 - 1] R.van der Vaart (iš 11 m. baudinio)
48' [1 - 1] D.Ba
68' [1 - 2] J.Defoe
86' [2 - 2] S.Ameobi