26 turas: Pirmoji "Inter" sezono nesėkmė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos pirmenybėse įvyko aštuonerios 26-ojo turo rungtynės. Po abiejų lyderių pergalių čempionate išlieka dvivaldystė, tuo tarpu "Inter" patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą, derbyje nusileidęs miesto kaimynui "Milan".

"Inter" šį sezoną buvo nepatyręs nesėkmės nei viename turnyre ir turėjo 40-ies tokių rungtynių be pralaimėjimų seriją, tačiau ji nutrūko Milano derbyje, kur "Milan" šventė pergalę 74-ąją minutę brazilo Kaka įmušto įvarčio dėka. Po šio pralaimėjimo "Inter" nuo lyderių atsilieka jau keturiolika taškų ir užima tik ketvirtą vietą.

Kartu su "Milan" lygoje pirmaujantis "Juventus" klubas namuose įtikinama persvara sutriuškino autsaiderį "Siena". Du įvarčius nugalėtojams pelnė atsigaunantis komandos kapitonas Alessandro Del Piero, vieną įmušė Emersonas.

Kovą dėl šeštosios vietos laimėjo "Palermo", namuose dviem įvarčiais antrajame kėlinyje palaužė "Roma" ekipą. Geriau sekėsi kitam Romos klubui - "Lazio" savo aikštėje tokiu pat rezultatu įveikė "Parma" ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Dramatiškose ir permainingose rungtynėse susitiko "Cagliari" ir "Atalanta". Šeimininkai net tris kartus pirmavo, tačiau paskutinę vietą lygoje užimantiems svečiams labai reikėjo nors taško ir jie sugebėjo iškovoti rezultatyvias lygiąsias.

Minimalius laimėjimus pasiekė "Lecce", įveikusi "Messina", ir "Reggina", nugalėjusi "Chievo" ekipą, o "Bologna" susitikime su "Livorno" įvarčių įmušta nebuvo.

Sekmadienio rezultatai

"%c00069" 0 - 0 "%c00213"

Tomas Danilevičius rungtyniavo nuo 65-osios minutės

"%c00216" 3 - 3 "%c00215"
10' [1 - 0] Antonio Langella
17' [1 - 1] Luigi Sala
43' [2 - 1] Mauro Esposito
61' [2 - 2] Stephen Makinwa
68' [3 - 2] Nelson Abeijon
90' [3 - 3] Michele Marcolini (11m.)

89' Nelson Abeijon ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"%c00038" 3 - 0 "%c00080"
35' [1 - 0] Alessandro Del Piero
50' [2 - 0] Emerson
63' [3 - 0] Alessandro Del Piero (11m.)

"%c00019" 2 - 0 "%c00029"
19' [1 - 0] Massimo Oddo (11m.)
90' [2 - 0] Antonio Filippini

"%c00061" 1 - 0 "%c00214"
86' [1 - 0] Sasa Bjelanovic

82' Massimo Donati ("Messina") pašalintas iš aikštės

"%c00200" 2 - 0 "%c00028"
54' [1 - 0] Franco Brienza
90' [2 - 0] Luca Toni

73' Simone Barone ("Palermo") pašalintas iš aikštės

"%c00081" 1 - 0 "%c00068"
40' [1 - 0] Shunsuke Nakamura

"%c00037" 0 - 1 "%c00062"
74' [0 - 1] Kaka