27 turas: "Lyon" pergalė per 3 minutes © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį buvo sužaistos devynerios Prancūzijos "Ligue 1" čempionato 27-ojo turo rungtynės. Vienas susitikimas dėl prastų oro sąlygų buvo atidėtas.

Bene įdomiausias turo mačas šeštadienį vyko Lione, kur vietos "Lyon" nugalėjo šiemet į aukščiausiąjį divizioną sugrįžusius "Saint-Eteinne" futbolininkus rezultatu 3-2. Pasiekti šią pergalę "Ligue 1" čempionams užteko vos trijų minučių - 45-ąją minutę po Sylvano Wiltordo įvarčio "Lyon" išsiveržė į priekį 1-0, o po 2 minučių jau pirmavo rezultatu 3-0. Įvarčius atitinkamai 46-ąją ir 47-ąją minutėmis pelnė Florentas Malouda ir Pierre-Alainas Frau.

Ne ką mažiau intriguojantis susitikimas vyko ir Nicoje, kur vietos "Nice", kuriai atstovauja lietuvis Edgaras Jankauskas, 2-1 sugebėjo įveikti praėjusio sezono UEFA Čempionų Lygos finalininką "Monaco" klubą. Lietuvis šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

Dar du taškus kovoje dėl čempiono titulo prarado "Lille" klubas, vėl sugebėjęs sužaisti tik lygiosiomos 1-1 su "Rennes". Po šių lygiųjų "Lille" nuo pirmaujančio "Lyon" jau atsilieka 9 taškais.

"Lille" nesėkme nepasinaudojo "Marseille" ekipa, namuose tokiu pat rezultatu 1-1 sužaidusi su autsaidere "Istres" ir pasilikusi 4-oje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu trenerį atleidęs sostinės "P.S.G" klubas pagaliau sugebėjo iškovoti pergalę įveikdamas "Bastia" 1-0.

Turnyrinė lentelė

Visi 27-ojo turo rezultatai:

"%c00026" 0 - 0 "%c00093"

"%c00064" 2 - 2 "%c00206"
23' [1 - 0] Marouane Chamakh
58' [2 - 0] Jean Claude Darcheville
69' [2 - 1] Sebastien Mazure
79' [2 - 2] Anthony Deiron

"%c00055" 3 - 2 "%c00146"
45' [1 - 0] Sylvain Wiltord
46' [2 - 0] Floran Malouda
47' [3 - 0] Pierre-Alain Frau
55' [3 - 1] Pascal Feindounou
89' [3 - 2] Lilian Compan

"%c00066" 2 - 1 "%c00034"
45' [1 - 0] Claudiu Keseru
49' [1 - 1] Mamadou Niang
55' [2 - 1] Olivier Quint

"%c00090" 2 - 1 "%c00036"
13' [1 - 0] Florent Balmont
59' [1 - 1] David Gigliotti
66' [2 - 1] Honorato Ederson

"%c00023" 1 - 0 "%c00031"
65' [1 - 0] Salim Benachour (iš 11m.)

"%c00071" 1 - 1 "%c00207"
48' [0 - 1] Moussa N'diaye
56' [1 - 1] Lauren Batlles

"%c00094" 0 - 0 "%c00067"