Londono derbyje "Tottenham" įveikė "Arsenal" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje ketvirtadienį sužaisti keturi mačai.

Atkakliame Londono derbyje "Tottenham" namie 2-1 palaužė savojo žaidimo neatrandančią bei jau ketvirtą pralaimėjimą patyrusią "Arsenal" komandą.

Prieš pat pertrauką šeimininkus į priekį išvedė Rafaelis van der Vaartas, pelnęs 10000-ąjį "Tottenham" įvartį klubo istorijoje, tačiau po pertraukos Aaronas Ramsey pelnytai išlygino rezultatą.

Nepaisant to, 73 minutę įspūdingu smūgiu iš toli pergalę savo ekipai lėmė Kyle'as Walkeris.

Frankas Lampardas įmušė tris įvarčius, o Londono "Chelsea" be vargo 5-1 sutriuškino iš turnyrinės lentelės dugno nepakylančią "Bolton" ekipą.

Pirmasis įvartis krito sužaidus vos kiek daugiau nei minutę, kuomet kamuolį į tinklą galva pasiuntė Danielis Sturridge'as. Jau netrukus persvarą padvigubino Lampardas, leisdamas suprasti, jog šeimininkų laukia sunki popietė.

Iki pertraukos dukart grubiai suklydęs Adamas Bogdanas leido "Chelsea" pradėti triuškinimą, o Dedrycko Boyatos paguodos įvartis didesnės reikšmės neturėjo: penktą įvartį įmušęs Lampardas atstatė keturių įvarčių pranašumą.

Londono "Tottenham" 2 - 1 Londono "Arsenal"
40' [1 - 0] R.van der Vaart
51' [1 - 1] A.Ramsey
73' [2 - 1] K.Walker

"Bolton" 1 - 5 Londono "Chelsea"
2' [0 - 1] D.Sturridge
15' [0 - 2] F.Lampard
25' [0 - 3] D.Sturridge
27' [0 - 4] F.Lampard
46' [1 - 4] D.Boyata
58' [1 - 5] F.Lampard

Londono "Fulham" 6 - 0 "Queens Park Rangers"
2' [1 - 0] A.Johnson
20' [2 - 0] D.Murphy (iš 11 m. baudinio)
38' [3 - 0] A.Johnson
60' [4 - 0] A.Johnson
65' [5 - 0] C.Dempsey
74' [6 - 0] B.Zamora

"Swansea" 2 - 0 "Stoke"
9' [1 - 0] S.Sinclair (iš 11 m. baudinio)
85' [2 - 0] D.Graham