Anglijoje - Mančesterio klubų pergalės (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos šešerios rungtynės.

Nelengvą pergalę namie iškovojo "Man Utd" klubas, 2-0 nugalėjęs lygos naujokę "Norwich" ekipą.

Šeimininkai varžovų gynybą pralaužė 68 minutę, kai galva iš arti pasižymėjo Andersonas, o netrukus persvarą padvigubino po keitimo aikštėje pasirodęs Danny Welbeckas.

Tiesa, dvikovos eiga galėjo pakrypti ir kita linkme, tačiau antrajame kėlinyje "Norwich" Anthony Pilkingtonas iš pradžių nepataikė į vartus atsidūręs vienas prieš vartininką, o kiek vėliau sudrebino virpstą.

Emocingame Liverpulio miesto derbyje "Liverpool" 2-0 nugalėjo be kontraversiškai pašalinto futbolininko mačą baigusią "Everton" ekipą.

Apylygiai vykusio mačo lūžio momentas įvyko 23 minutę, kai teisėjas parodė raudoną kortelę šeimininkų saugui Jackui Rodwellui. Tiesa, sprendimas jau spėjo susilaukti daug kritikos, mat futbolininkas akivaizdžiai pataikė į kamuolį.

"Liverpool" po to perėmė iniciatyvą ir turėjo puikią progą užbaigti kėlinį įvarčiu, bet Luiso Suarezo uždirbto 11 metrų baudinio nerealizavo Dirkas Kuytas - smūgį atrėmė vartininkas Timas Howardas.

Prieš pat pertrauką Charlie Adamas dar spėjo sudrebinti "Everton" skersinį šūviu iš toli, o po pertraukos "Liverpool" galiausiai pralaužė varžovų gynybą, kai 70 minutę pirmą sezono įvartį pelnė Andy Carrollas.

Dvikovos baigtis tapo aiški 82 minutę, kai po gynėjo Sylvaino Distino klaidos Suarezas padvigubino pranašumą.

Liverpulio "Everton" 0 - 2 "Liverpool"
71' [0 - 1] A.Carroll
82' [0 - 2] L.Suarez

23' iš aikštės pašalintas J.Rodwell ("Everton")
44' D.Kuyt ("Liverpool") nerealizavo 11 metrų baudinio

Birmingemo "Aston Villa" 2 - 0 "Wigan"
36' [1 - 0] G.Agbonlahor
62' [2 - 0] D.Bent

"Blackburn" 0 - 4 "Man City"
56' [0 - 1] A.Johnson
59' [0 - 2] M.Balotelli
73' [0 - 3] S.Nasri
87' [0 - 4] S.Savic

"Man Utd" 2 - 0 "Norwich"
68' [1 - 0] Anderson
87' [2 - 0] D.Welbeck

"Sunderland" 2 - 2 "West Bromwich"
4' [0 - 1] J.Morrison
5' [0 - 2] S.Long
24' [1 - 2] N.Bendtner
26' [2 - 2] A.Mohamady

"Wolverhampton" 1 - 2 "Newcastle"
17' [0 - 1] D.Ba
38' [0 - 2] J.Gutierrez
88' [1 - 2] S.Fletcher