Ispanijos grandai truškino varžovus, "Valencia" patyrė pirmąją nesėkmę (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių IV turo rungtynėse triuškinančias pergales šventė šalies grandai - Madrido "Real" ir "Barcelona".

Po dviejų nesėkmingų išvykų iš eilės Jose Mourinho auklėtiniai šįkart savų žiūrovų akivaizdoje 6-2 nugalėjo kitą miesto komandą - "Rayo".

Nors lygos naujokai ir pirmieji įsiveržė į priekį, o 'karališkasis' klubas nuo 57 minutės turėjo žaisti mažumoje, nes iš aikštės buvo pašalintas Angelis di Maria, "Real" puolimo mašina nepaliko šansų varžovams.

Tuo tarpu "Barcelona" futbolininkai namuose be vargo rezultatu 5-0 nušlavė Madrido "Atletico" vienuolikę, kurios ligi tol beveik be priekaištų veikusi gynyba prieš Lionelio Messi ir kompanijos atakas subyrėjo į šipulius.

Nervingame mače svečiuose prieš "Sevilla" ekipą pirmąjį pralaimėjimą sezone patyrė "Valencia" - mačas baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1-0.

Verta paminėti, jog šiame susitikime daug darbo turėjo arbitras, parodęs net tris raudonas korteles.

Bilbao "Atheltic" - "Villarreal" dvikova baigėsi lygiosiomis 1-1.

Bilbao "Athletic" 1 - 1 "Villarreal"
44' [1 - 0] I. Gabilondo
52' [1 - 1] Nilmar

81' iš aikštės pašalintas B. Ekiza ("Athletic")

"Sevilla" 1 - 0 "Valencia"
18' [1 - 0] F. Kanoute

57' iš aikštės pašalintas P. Trochowski ("Sevilla")
68' iš aikštės pašalintas J. Escude ("Sevilla")
69' E. Banega ("Valencia") nerealizavo 11 m. baudinio
71' iš aikštės pašalintas A. Aduriz ("Valencia")

Madrido "Real" 6 - 2 Madrido "Rayo"
1' [0 - 1] Michu
39' [1 - 1] C. Ronaldo
45' [2 - 1] G. Higuain
51' [3 - 1] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
55' [3 - 2] Michu
67' [4 - 2] R. Varane
73' [5 - 2] K. Benzema
84' [6 - 2] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)

57' iš aikštės pašalintas A.D. Maria ("Real")

"Barcelona" 5 - 0 Madrido "Atletico"
9' [1 - 0] D. Villa
15' [2 - 0] Miranda (į savus vartus)
26' [3 - 0] L. Messi
78' [4 - 0] L. Messi
90' [5 - 0] L. Messi