Prie ketvirtfinalio priartėjo "Milan" ir "Lyon" © Eurofootball.lt
Trečiadienį Čempionų lygoje sužaistose aštunfinalio rungtynėse buvo beveik priešingas vaizdas nei pirmąją varžybų dieną, nes geriau sekėsi svečiams, iš kurių visi įmušė bent po įvartį, o dvi išvykoje rungtyniavusios ekipos - "Milan" ir "Lyon" - iškovojo pergales ir žengė stiprų žingsnį link ketvirtfinalio.

Vis dėlto įdomiausios turo rungtynės, kuriose daugelio nuomone žaidžia stipriausia aštuntfinalio pora, vyko Barselonoje, kur sužaidus 34 minutes "Chelsea" pirmavo prieš "Barcelona", kai kontratakoje D.Duffas bandė perduoti kamuolį komandos draugui ir bandydamas perimti perdavimą J.Belletti įsimušė į savo vartus.

Tačiau Katalonijos ekipa nepasidavė, ir po to kai "Chelsea" liko dešimtyje po D.Drogbos pašalinimo iš aikštės, aikštės šeimininkai visiškai kontroliavo žaidimą ir pelnę du įvarčius iškovojo pelnytą pergalę. "Barcos" gretose pasižymėjo rezultatą išlyginęs M.Lopezas bei pergalingą įvartį įmušęs S.Eto'o.

Svarbų laimėjimą pasiekė Italijos čempionas "Milan", išvykoje gana netikėtai įveikęs "Manchester United". Pergalingą įvartį italams po vartininko R.Carrollo klaidos įmušė argentinietis H.Crespo.

Vietą ketvirtfinalyje praktiškai užsitikrino geriausia Prancūzijos komanda "Lyon", Brėmene sutriuškinusi vietos "Werder" įtikinama trijų įvarčių persvara.

Kitose rungtynėse Čempionų lygos nugalėtojų titulą ginantis "Porto" namuose sužaidė lygiosiomis su Milano "Inter". Svečiai pirmavo po O.Martinso smūgio, bet antrajame kėlinyje portugalas R.Costa rezultatą išlygino.

Trečiadienio rezultatai

"%c00006" 2 - 1 "%c00042"
34' [0 - 1] Juliano Belletti (į savo vartus)
67' [1 - 1] Maxi Lopez
74' [2 - 1] Samuel Eto'o

56' Didier Drogba ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

"%c00109" 1 - 1 "%c00037"
24' [0 - 1] Obafemi Martins
61' [1 - 1] Ricardo Costa

"%c00040" 0 - 1 "%c00062"
79' [0 - 1] Hernan Crespo

"%c00016" 0 - 3 "%c00055"
9' [0 - 1] Sylvain Wiltord
78' [0 - 2] Mahamadou Diarra
81' [0 - 3] Juninho Pernambucano