Ispanijoje - sensacingas Madrido "Real" pralaimėjimas (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos penkerios rungtynės.

Be pašalinto futbolininko mačą baigęs Madrido "Real" klubas išvykoje netikėtai 0-1 pralaimėjo "Levante" ekipai.

Ispanijos vicečempionų startinėje sudėtyje šį sykį nebuvo Cristiano Ronaldo ir Mesuto Ozilo, kuriems treneris leido pailsėti, tačiau šis sprendimas nepasiteisino. Nepadėjo ir tai, kad po pertraukos abu pasirodė aikštėje.

Madrido ekipa kontroliavo kamuolį, tačiau pralaužti sutankintos varžovų gynybos taip ir nesugebėjo. Negana to, 68 minutę greita kontratakta baigėsi tiksliu Arouna Kone smūgiu.

Be to, "Real" dar pirmoje dvikovos pusėje liko mažumoje, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Sami Khedira.

"Levante" 1 - 0 Madrido "Real"
68' [1 - 0] A.Kone

40' iš aikštės pašalintas S.Khedira ("Real")

"Getafe" 0 - 1 "Rayo Vallecano"
4' [0 - 1] Michu

"Zaragoza" 2 - 1 Barselonos "Espanyol"
29' [1 - 0] L.Garcia
71' [1 - 1] J.Lopez
90' [2 - 1] L.Garcia

86' iš aikštės pašalintas J.Lopez ("Espanyol")
88' L.Garcia ("Zaragoza") nerealizavo 11 metrų baudinio

Madrido "Atletico" 4 - 0 Santandero "Racing"
23' [1 - 0] Falcao
36' [2 - 0] Falcao
55' [3 - 0] Falcao
78' [4 - 0] Adrian

Bilbao "Athletic" 2 - 3 Sevilijos "Real Betis"
7' [0 - 1] B.Etxebarria
13' [0 - 2] N.Perez
38' [1 - 2] O.D.De Marcos
45' [1 - 3] S.Sevilla (iš 11 metrų baudinio)
86' [2 - 3] D.Lopez (iš 11 metrų baudinio)

75' iš aikštės pašalintas M.Alvarez ("Real Betis")
90' iš aikštės pašalintas F.Amorebieta ("Athletic")