"Milan" Italijoje lieka be pergalių (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonerios rungtynės.

Pergalių seriją tęsia vienas favoritų "Napoli" klubas, namie trijų Edinsono Cavani įvarčių dėka įveikęs titulą ginantį, tačiau per pirmuosius du turus nei karto nelaimėjusį "Milan".

Svečiai pirmavo po 11 minutę saugo Alberto Aquilani pelnyto įvarčio, tačiau kone kita ataka baigėsi tiksliu Cavani smūgiu.

36 minutę urugvajietis išvedė šeimininkus į priekį, o įmušęs trečią įvartį įtvirtino pergalę.

Kitame mače antrą sykį iš eilės nugalėjo Turino "Juventus" vienuolikė, šį sykį 1-0 palaužusi "Siena".

54 minutę vienintelį įvartį "Senajai senjorai", kuri dominavo ir tik dėl neišnaudotų progų nelaimėjo įspūdingesniu rezultatu, įmušė Alessandro Matri.

Ankstyvasis mačas nepraėjo be nesklandumų: ilgiau nei pusvalandžiui dvikova buvo nutraukta, bet galiausiai Bergamo "Atalanta" įrodė pranašumą prieš "Palermo" rezultatu 1-0.

Teisėjui teko pasiųsti futbolininkus į rūbines 62 minutę, mat dėl stipraus lietaus aikštė buvo netinkama žaidimui. Visgi vėliau lietus liovėsi ir komandos grįžo ant vejos.

Tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo: "Atalanta" pergalę lėmė tikslus Germano Deniso smūgis pirmajame kėlinyje.

Po traumos atsigavęs Marius Stankevičius sužaidė pirmąsias oficialias rungtynes Romos "Lazio" gretose - lietuvis pasirodė aikštėje po keitimo 81-ąją minutę, tačiau jo pastangų pergalei neužteko. Sostinės klubas namie kiek netikėtai 1-2 nusileido "Genoa" ekipai.

"Napoli" 3 - 1 "Milan"
12' [0 - 1] A.Aquilani
13' [1 - 1] E.Cavani
36' [2 - 1] E.Cavani
51' [3 - 1] E.Cavani

Bergamo "Atalanta" 1 - 0 "Palermo"
34' [1 - 0] G.Denis

"Bologna" 0 - 2 "Lecce"
37' [0 - 1] G.Giancomazzi
60' [0 - 2] C.Grossmuller

"Catania" 1 - 0 "Cesena"
54' [1 - 0] M.Lopez (iš 11 m. baudinio)

"Siena" 0 - 1 Turino "Juventus"
54' [0 - 1] A.Matri

Romos "Lazio" 1 - 2 "Genoa"
11' [1 - 0] G.Sculli
54' [1 - 1] R.Palacio
71' [1 - 2] J.Kucka

M.Stankevičius ("Lazio") žaidė nuo 81 minutės

"Parma" 2 - 1 Veronos "Chievo"
24' [1 - 0] S.Giovinco
79' [1 - 1] A.Paloschi
90' [2 - 1] S.Giovinco

90' iš aikštės pašalintas S.Giovinco ("Parma")

"Udinese" 2 - 0 "Fiorentina"
8' [1 - 0] A.Di Natale (iš 11 m. baudinio)
30' [2 - 0] M.Isla