"Barcelona" Ispanijos čempionate pažemino "Osasuna" klubą (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį sužaistos ketverios rungtynės, o vienas mačas baigsis vėlai vakare Lietuvos laiku.

Įspūdingiausią pergalę namie nuo 1996 metų iškovojo "Barcelona" klubas, net 8-0 sutriuškinęs bejėję Pamplonos Osasuna".

Pastarieji du mačai katalonams nesusiklostė sėkmingai: iš pradžių nacionalinėse pirmenybėse sužaista lygiosiomis su "Real Sociedad", o po to sekė iš rankų išleista pergalė rungtynėse su "Milan".

Tačiau šį vakarą "Barcelona" tiesiog nušlavė varžovus nuo kelio, o šios pergalės maestro eilinį sykį buvo Lionelis Messi, pelnęs tris įvarčius.

Jau pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 5-0, o po pertraukos baigė varžovų triuškinimą dar trimis įvarčiais.

Kitose rungtynėse trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo "Valencia", 1-0 nugalėjusi Chichono "Sporting" bei pakilusi į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.

Tuo metu lygos naujokė "Granada" tokiu pat rezultatu nugalėjo Čempionų lygoje besivaržančią "Villarreal" vienuolikę.

"Granada" 1 - 0 "Villarreal"
56' [1 - 0] I.Uche

79' G.Rossi ("Villarreal") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Mallorca" 0 - 1 "Malaga"
39' [0 - 1] M.Demichelis

Chichono "Sporting" 0 - 1 "Valencia"
30' [0 - 1] R.Soldado

"Barcelona" 8 - 0 Pamplonos "Osasuna"
5' [1 - 0] L.Messi
13' [2 - 0] C.Fabregas
34' [3 - 0] D.Villa
40' [4 - 0] R.d.B.Roversio (į savus vartus)
41' [5 - 0] L.Messi
57' [6 - 0] Xavi
76' [7 - 0] D.Villa
79' [8 - 0] L.Messi