Pirmą aštuntfinalių dieną pergales šventė šeimininkai © Eurofootball.lt
Pasibaigus žiemos pertraukai UEFA Čempionų lygoje antradienį keturiomis aštuntfinalio rungtynėmis prasidėjo atkrintamųjų varžybų etapas - pirmus žingsnius ketvirtfinalio link žengė namuose žaidusios komandos, visos iškovojusios pergales ir įgijusios pranašumą prieš atsakomuosius mačus.

Turbūt daugiausiai dėmesio sulaukęs susitikimas vyko Madride, kur vietos "Real" priemė Turino "Juventus" ekipą. Aikštės šeimininkai dominavo rungtynėse ir iškovojo pelnytą pergalę, o pergalingą įvartį karališkajam klubui smūgiu galva pelnė gynėjas I.Helguera.

Minimalią pergalę pasiekė ir pirmą kartą atkrintamosiose varžybose rungtyniaujantis Eindhoveno "PSV", namuose taip pat gynėjo Alexo įvarčio dėka įveikęs praėjusio sezono finalininką "Monaco" klubą.

Nevienodai susitikimai klostėsi vokiečių ir anglų klubams - "Bayer" išvykoje atsilikinėjo prieš "Liverpool" trijų įvarčių persvara, o tokiu pat rezultatu Miunchene "Bayern" namuose triuškino "Arsenal" ekipą, tačiau abi svečių komandos nepasidavė pelnydamos po svarbų įvartį ir išsaugodamos viltį panaikinti deficitą atsakomajame susitikime bei išlikti turnyre.

Antradienio rungtynių rezultatai:

"%c00001" 3 - 1 "%c00041"
4' [1 - 0] Claudio Pizarro
58' [2 - 0] Claudio Pizarro
65' [3 - 0] Hasan Salihamidzic
88' [3 - 1] Kolo Toure

"%c00003" 1 - 0 "%c00038"
31' [1 - 0] Ivan Helguera

"%c00045 3 - 1 "%c00008"
15' [1 - 0] Luis Garcia
35' [2 - 0] John Arne Riise
90+2' [3 - 0] Dietmar Hamann
90+3' [3 - 1] Franca

"%c00128" 1 - 0 "%c00036"
8' [1 - 0] Alex