Silvos įvartis išgelbėjo "Milan" mače su "Barcelona" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį Europoje prasidėjo UEFA Čempionų lygos 2011-2012 metų sezonas. Pirmieji į kovas stojo E, F, G ir H grupių klubai.

Du taškus iš rankų išleido titulą ginanti "Barcelona", namie sužaidusi lygiosiomis 2-2 su "Milan". Italijos čempionai išsigelbėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, kuomet kamuolį į tinklą pasiuntė gynėjas Thiago Silva.

Svečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje, kai pasinaudojęs spraga gynyboje nuo vidurio aikštės link vartų prasiveržė ir iššokęs vienas prieš vartininką jį ramiai nuginklavo brazilas Alexandre'as Pato.

Visgi po to "Barcelona" perėmė iniciatyvą ir dar iki pertraukos atstatė pusiausvyrą: po puikaus Lionelio Messi perdavimo iš kelių metrų kamuolį į tinklą pasiuntė Pedro.

Antrajame kėlinyje katalonai įgijo pranašumą: įspūdingu baudos smūgiu pasižymėjo Davidas Villa, bet trečią pridėto laiko minutę Silva galva išlygino santykį ir išplėšė italams tašką.

Įspūdingą įvartį įmušęs Ivanas Perisičius padėjo Dortmundo "Borussia" ekipai iškovoti pelnytas lygiąsias 1-1 dvikovoje su Londono "Arsenal".

Prieš pat didžiąją pertrauką anglai įgijo pranašumą, kai po aštraus Theo Walcotto perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Robinas van Persie.

Tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Perisičius 88 minutę įspūdingu šūviu išlygino santykį. Be to, "Borussia" galėjo išplėšti pergalę, bet per teisėjo pridėtą laiką Roberto Lewandowski smūgį įspūdingai atrėmė vartininkas Wojciechas Szczesny.

E grupė:

Londono "Chelsea" 2 - 0 Lėverkuzeno "Bayer"
67' [1 - 0] D.Luiz
90' [2 - 0] J.Mata

"Genk" 0 - 0 "Valencia"

F grupė:

Dortmundo "Borussia" 1 - 1 Londono "Arsenal"
42' [0 - 1] R.van Persie
88' [1 - 1] I.Perisic

Pirėjo "Olympiakos" 0 - 1 "Marseille"
51' [0 - 1] L.Gonzalez

90' iš aikštės pašalintas R.Fanni ("Marseille")

G grupė:

Nikosijos APOEL 2 - 1 Sankt Peterburgo "Zenit"
63' [0 - 1] K.Zyrianov
73' [1 - 1] G.Manduca
75' [2 - 1] A.Almeida

76' iš aikštės pašalintas B.Alves ("Zenit")

"Porto" 2 - 1 Donetsko "Shakhtar"
12' [0 - 1] L.Adriano
28' [1 - 1] Hulk
51' [2 - 1] Kleber

40' iš aikštės pašalintas Y.Rakitskiy ("Shakhtar")
80' iš aikštės pašalintas D.Chigrinski ("Shakhtar")

H grupė:

"Barcelona" 2 - 2 "Milan"
1' [0 - 1] A.Pato
36' [1 - 1] Pedro
50' [2 - 1] D.Villa
90' [2 - 2] T.Silva

Pilzeno "Viktoria" 1 - 1 Barysovo BATE
45' [1 - 0] M.Bakos
69' [1 - 1] R.Bressan