Ispanijos čempionate "Malaga" klubą į pergalę vedė naujokai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmąją pergalę Ispanijos čempionate iškovojo ambicingasis "Malaga" klubas, namie be vargo 4-0 sutriuškinęs naujokę "Granada" ekipą.

Šią vasarą Malagos komandan aujiems futbolininkams išleido per 60 milijonų eurų, tačiau pralaimėjo pirmąsias rungtynes "Sevilla" vienuolikei.

Visgi pirmadienį naujokai padėjo pasiekti pergalę: po du įvarčius pelnė santi Cazorla bei Joaquinas.

Pirmąjį įvartį pelnė Cazorla, kuomet sužaidus vos 4 minutes pasiuntė kamuolį į tinklą iš toli. Netrukus persvarą galva padvigubino Joaquinas, o 34 minutę Ruudas van Nistelrooy'us neįmušė iššokęs vienas prieš vartininką.

47 minutę Cazorla pradėjo varžovų triuškinimą tiksliu baudos smūgiu, o Joaquinas 72 minutę po to paties Cazorlos perdavimo įmušė pelnė ketvirtą komandos įvartį.

"Malaga" 4 - 0 "Granada"
4' [1 - 0] S.Cazorla
25' [2 - 0] Joaquin
48' [3 - 0] S.Cazorla
72' [4 - 0] Joaquin