26 turas: "Lille" nepasinaudojo varžovų dovanėle © Eurofootball.lt
Po dviejų savaičių pertraukos vėl užvirė aistros Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" stadionuose - šį savaitgalį buvo sužaisti dešimt 26-ojo turo susitikimų.

Centrinė turo dvikova vyko penktadienį - Stade Louis II stadione 4-oje vietoje žengiantis vietos "Monaco" priėmė čempionato lyderį bei pastarųjų čempionatų nugalėtoją "Lyon". Atkaklios rungtynės baigėsi taikiai 1-1. Verta paminėti tai, jog abu mačo įvarčiai buvo įmušti per paskutiniąsias 10 mačo minučių, o išlyginamąjį įvartį "Lyon" pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką.

Lyderių kluptelėjimu nepasinaudojo "Lille" klubas, išvykoje tokiu pačiu rezultatu sužaidęs su vidutinioku "Metz" bei taip užleisdamas antrąją turnyrinės lentelės vietą puikiai šiemet rungtyniaujančiai "Marseille" akipai, kuri šeštadienį 0-1 įveikė "Bastia".

Proga pakilti viena pozicija aukščiau nepasinaudojo ir "Auxerre" komanda, kuri pergalės atveju būtų pakilusi į 4-ąją vietą iš jos išstumdama "Monaco". Tačiau Auxerro futbolininkai netikėtai išvykoje 1-0 nusileido absoliučiam čempionato autsaideriui "Istres", kuriam tai buvo tik trečioji pergalė čempionate.

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė Edgaro Jankausko "Nice", nusileidusi "Rennes" net 4-1. Lietuvos rimktinės puolėjas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio ir aikštėje pasirodė tik 76-ąją minutę.

Turnyrinė lentelė

Visi 26-ojo turo rezultatai:

"%c00036" 1 - 1 "%c00055"
84' [1 - 0] Julien Rodriguez
90' [1 - 1] Jeremy Clement

66' Mickael Essien ("Lyon") pašalintas iš aikštės

"%c00034" 3 - 1 "%c00023"
20' [1 - 0] Mamadou Niang
36' [2 - 0] Mickael Pagis (iš 11m.)
63' [3 - 0] Yacine Abdessadki
86' [3 - 1] Guillaume Lacourt (į savo vartus)

"%c00031" 0 - 1 "%c00071"
63' [0 - 1] Benoit Pedretti

"%c00206" 2 - 2 "%c00026"
9' [0 - 1] Moreira Adre Luiz
11' [1 - 1] Sebastien Mazure
30' [2 - 1] Sebastien Mazure
31' [2 - 2] Waldir Lucas Pereira

"%c00093" 2 - 0 "%c00066"
24' [1 - 0] Daniel Cousin
75' [2 - 0] Eric Carriere

"%c00067" 4 - 1 "%c00090"
47' [1 - 0] Toifilou Maoulida
60' [1 - 1] Florent Balmont
67' [2 - 1] Alexander Frei
75' [3 - 1] Olivier Monterubbio
78' [4 - 1] Toifilou Maoulida

"%c00092" 1 - 0 "%c00064"
78' [1 - 0] Daniel Moreira

"%c00207" 1 - 0 "%c00025"
26' [1 - 0] Ibrahima Bakayoko (iš 11m.)

"%c00096" 1 - 1 "%c00094"
8' [0 - 1] Milenko Acimovič
50' [1 - 1] Ludovič Obraniak (iš 11m.)

90' Yohan Cabaye ("Lille") pašalintas iš aikštės
91' Frack Signorino ("Metz") pašalintas iš aikštės

"%c00146" 1 - 0 "%c00065"
59' [1 - 0] Pascal Feindouno (iš 11m.)