"Real" pasinaudojo sensacingu "Barcelona" kluptelėjimu Ispanijos čempionate (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį kol kas sužaistos trejos rungtynės.

Du taškus netikėtai prarado "Barcelona" klubas, išvykoje iššvaistęs dviejų įvarčių pranašumą bei sužaidęs lygiosiomis 2-2 su San Sebastiano "Real Sociedad".

Be Lionelio Messi ir Andreso Iniestos, kurie ant atsarginių suolelio ilsėjosi prieš antradienio Čempionų lygos dvikovą su "Milan", didžiąją laiko dalį rungtyniavę katalonai jau 12 minutę pirmavo 2-0: įvarčius pelnė saugai Xavi bei Cescas Fabregasas.

Tačiau šeimininkai po pertraukos atsigavo ir per dvi minutes išlygino santykį. Tuomet Messi bei Iniesta žengė į aikštę, bet jų pastangų pergalei nepakako.

Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo aršiausias "Barcelona" priešas Madrido "Real" klubas, 4-2 nugalėjęs "Getafe".

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1-1 po Karimo Benzema bei Nicolaso Fedoro "Miku" smūgių, bet po pertraukos Cristiano Ronaldo ir antrasis Benzema įvartis suteikė šeimininkams pranašumą.

"Getafe" viltys atgijo, kuomet Miku sušvelnino santykį, tačiau prieš pat finalinį švilpuką Gonzalo Higuainas įtvirtino pergalę.

San Sebastiano "Real Sociedad" 2 - 2 "Barcelona"
10' [0 - 1] Xavi
12' [0 - 2] C.Fabregas
59' [1 - 2] I.Agirretxe
61' [2 - 2] A.Griezmann

"Villarreal" 2 - 2 "Sevilla"
24' [0 - 1] A.Negredo
35' [1 - 1] G.Rossi (iš 11 m. baudinio)
72' [2 - 1] M.Ruben
86' [2 - 2] Alexis

22' iš aikštės pašalintas D.Lopez ("Villarreal")
24' A.Negredo ("Sevilla") nerealizavo 11 metrų baudinio

Madrido "Real" 4 - 2 "Getafe"
14' [1 - 0] K.Benzema
39' [1 - 1] Miku
60' [2 - 1] C.Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
69' [3 - 1] K.Benzema
74' [3 - 2] Miku
89' [4 - 2] G.Higuain