Vokietijos čempionate "Borussia" suklupo, o "Bayern" sutraiškė varžovus (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate šeštadienį sužaistos penkerios rungtynės.

Į aukščiausiąją lygą sugrįžusi Berlyno "Hertha" pateikė sensaciją išvykoje 2-1 įveikdama čempiono titulą ginančią Dortmundo "Borussia" komandą.

Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 49 ir 81 minutėmis pelnė Raffaelis ir Peteris Niemeyeris. Šeimininkai sušvelnino santykį 88 minutę, kuomet kamuolį į tinklą pasiuntė Robertas Lewandowski, bet to nepakako norint išvengti pirmosios nesėkmės namie per 19 mačų.

Tuo metu Miuncheno "Bayern" net 7-0 sutraiškė "Freiburg" klubą, kuriam tai buvo didžiausias pralaimėjimas Vokietijos čempionate.

Net keturis įvarčius - vieną iš 11 metrų baudinio - įmušė puolėjas Mario Gomezas. Varžovų vartininką dusyk nuginklavo Franckas Ribery, kartą - Niels Petersenas.

Miuncheno "Bayern" 7 - 0 "Freiburg"
8' [1 - 0] M.Gomez
26' [2 - 0] F.Ribery
40' [3 - 0] F.Ribery
52' [4 - 0] M.Gomez
55' [5 - 0] M.Gomez
71' [6 - 0] M.Gomez (iš 11 m. baudinio)
90' [7 - 0] N.Petersen

Dortmundo "Borussia" 1 - 2 Berlyno "Hertha"
50' [0 - 1] Raffael
81' [0 - 2] P.Niemeyer
88' [1 - 2] R.Lewandowski

"Mainz" 0 - 4 "Hoffenheim"
16' [0 - 1] M.Firmino
45' [0 - 2] R.Babel (iš 11 m. baudinio)
74' [0 - 3] R.Babel
85' [0 - 4] N.Noveski (į savus vartus)

"Monchengladbach"
1 - 0 "Kaiserslautern"
58' [1 - 0] J.F.Arango

"Stuttgart" 3 - 0 "Hannover"
9' [1 - 0] S.Okazaki
79' [2 - 0] Z.Kuzmanovic
86' [3 - 0] S.Tasci

Brėmeno "Werder" 2 - 0 "Hamburg"
52' [1 - 0] C.Pizarro
78' [2 - 0] C.Pizarro