22 turas: Favoritų pergalės Bundesligoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Vokietijos Bundesligos pirmenybėse įvyko 22-ojo turo varžybos. Staigmenų šiame ture neužfiksuota, ir pergales, dažniausiai ne vieno įvarčio persvara, iškovojo favoritais laikytos komandos.

Ypač įspūdingą pergalę iškovojo čempionate pirmaujantis Miuncheno "Bayern", namuose net 5-0 sutriuškinęs ant bankroto slenksčio atsidūrusį 2002-ųjų čempioną Dortmundo "Borussia" klubą. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė R. Makajus, po kartą pasižymėjo H.Salihamidzičius ir C.Pizarro.

Vienodai taškų su bavarais turi Gelzenkircheno "Schalke", atsigavusi po netikėtai praleisto įvarčio mače su "Gladbach" ir brazilo Ailtono "het-triko" dėka nugalėjusi rezultatu 3-1.

Daug įvarčių įmušė ir trečią-ketvirtą vietas užimančios komandos - Brėmeno "Werder" išvykoje 4-1 įveikė "Hannover", o "Bayer" taip pat svečiuose permainingose rungtynėse palaužė "Nurnberg" pasipriešinimą ir nugalėjo 4-2.

Dvikovą dėl penktos vietos laimėjo "Stuttgart", savo aikštėje po puikaus Cacau smūgio iš toli minimalia persvara įveikęs Berlyno "Hertha" ekipą, tuo tarpu "Wolfsburg" namuose nepaliko šansų Rostocko "Hansa" vienuolikei.

Autsaiderių susitikime nugalėjo "Bochum", laimėjęs prieš "Freiburg" ir tuo pačiu aplenkęs jį turnyrinėje lentelėje. Be įvarčių baigėsi tik "Mainz" ir "Arminia" tarpusavio rungtynės.

Turnyrinė lentelė

22 turo statistika

"Bayern" 5 - 0 "Borussia"
5' [1 - 0] Hasan Salihamidzic 5
7' [2 - 0] Roy Makaay 7
28' [3 - 0] Claudio Pizarro 28
34' [4 - 0] Roy Makaay 34
54' [5 - 0] Roy Makaay 54

"Hamburger" 2 - 1 "Kaiserslautern"
29' [1 - 0] Naohiro Takahara
40' [2 - 0] Almani Da Silva Moreira
51' [2 - 1] Halil Altintop

"Hannover" 1 - 4 "Werder"
5' [0 - 1] Ludovic Magnin
7' [0 - 2] Tim Borowski
38' [1 - 2] Dariusz Zuraw
62' [1 - 3] Fabian Ernst
85' [1 - 4] Mohamed Zidan

"Mainz" 0 - 0 "Arminia"

"Nurnberg" 2 - 4 "Bayer"
3' [0 - 1] Dimitar Berbatov
30' [1 - 1] Marek Mintal
33' [1 - 2] Carsten Ramelow
54' [2 - 2] Marek Mintal
60' [2 - 3] Dimitar Berbatov
79' [2 - 4] Jacek Krzynowek

"Bochum" 3 - 1 "Freiburg"
33' [1 - 0] Zvjezdan Misimovic (11m.)
55' [2 - 0] Raymond Kalla
88' [2 - 1] Dennis Aogo
89' [3 - 1] Tommy Bachmann

70' Richard Golz ("Freiburg") pašalintas iš aikštės

"Wolfsburg" 4 - 0 "Hansa"
4' [1 - 0] Andres D'Alessandro
7' [2 - 0] Diego Klimowicz
63' [3 - 0] Pablo Thiam
83' [4 - 0] Tomislav Maric

"Gladbach" 1 - 3 "Schalke"
39' [1 - 0] Jorg Bohme (11m.)
44' [1 - 1] Goncalves Ailton
66' [1 - 2] Goncalves Ailton
79' [1 - 3] Goncalves Ailton

"Stuttgart" 1 - 0 "Hertha"
10' [1 - 0] Jeronimo Baretto Cacau