Europos salės futbolo čempionais tapo Ispanijos rinktinė © Eurofootball.lt
Europos salės futbolo čempionato nugalėtojais tapo Ispanijos futbolininkai, šiandien finale rezultatu 2-1 įveikę Rusijos futbolininkus.

Ostravoje (Čekija) surengtame finale vyko atkakli kova. 9-ą minutę ispanus į priekį išvedė Andreu, po kampinio stipriu smūgiu pasiuntęs kamuolį į vartus. Rezultatą 21-ą minutę padvigubino Cogorro. Vistik 31-ą minutę Konstantinas Dučkevičius smūgiu iš maždaug dešimties metrų sušvelnino rezultatą, tačiau nors rusai rungtynių pabaigoje ir žaidė penkiais puolėjais, jiems niekaip nepavyko pralaužti ispanų gynybos.

Vos daugiau nei prieš du mėnesius Ispanijos salės futbolo rinktinė tapo Pasaulio čempionais, tad Europos čempionų taurė tik patvirtino Ispanijos, kaip stipriausios salės futbolo šalies, vardą.

Finalas

Ispanija 2 - 1 Rusija
9' [1 - 0] Andreu
21' [2 - 0] Cogorro
31' [2 - 1] Dučkevič