Draugiškuose mačuose - ispanų ir argentiniečių pergalės (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Ispanija atsitiesė po dviejų praleistų įvarčių ir draugiškame mače Šveicarijoje 3-2 nugalėjo Čilę.

Mauricio Islos ir Eduardo Vargaso tikslūs smūgiai išvedė Pietų Amerikos atstovus į priekį, bet po pertraukos aikštėje pasirodęs Andresas Iniesta sušvelnino pranašumą, o dar du įvarčius įmušė Cescas Fabregasas.

Čiliečiai dvikovą baigė mažumoje - iš aikštės mačo pabaigoje buvo pašalinti Pablo Contrerasas ir Jorge Valdivia.

Kitose rungtynėse Kolkatoje Argentina daugiau nei šimto tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 1-0 nugalėjo Venesuelą, o vienintelį įvartį pelnė Nicolasas Otamendi.

Tuo metu Jungtinės Valstijos Kalifornijoje 0-1 nusileido Kosta Rikai. Pergalingą įvartį 65 minutę įmušė gynėjas Rodney Wallace'as.

Lietuvos kaimynė Lenkija sužaidė taikiai 1-1 su Meksika. Lenkai pirmavo po Pawelo Brozeko įvarčio, bet "Man Utd" žvaigždė Javieras Hernandezas atstatė pusiausvyrą.