Čempionų lygos atrankoje - netikėta "Villarreal" nesėkmė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Čempionų lygos paskutiniame atrankos etape - atkrintamosiose varžybose - trečiadienio vakarą sužaisti likę penki mačai. Juose sėkmė lydėjo šeimininkus - jie šventė visas pergales.

Bene didžiausią netikėtumą pateikė Danijos vicečempionė "Odense" ekipa, namie 1-0 palaužusi Ispanijos atstovę "Villarreal".

Nors svečiai dominavo ir galėjo įgyti pranašumą, jei ne fantastiškai žaidęs vartininkas Stefanas Wesselsas Hansas, dvikovos pabaigoje pergalę išplėšė bei nedidelį pranašumą prieš išvyką į Viljarealį suteikė "Odense" saugas Henrikas Andreasenas.

Kitose rungtynėse Miuncheno "Bayern" įtikinamai 2-0 nugalėjo "Zurich".

Bastianas Schweinsteigeris galva išvedė komandą į priekį 8 minutę, o 72 minutę persvarą sau įprastu smūgiu iš toli padvigubino Arjenas Robbenas.

Miuncheno "Bayern" 2 - 0 "Zurich"
8' [1 - 0] B.Schweinsteiger
72' [2 - 0] A.Robben

90' iš aikštės pašalintas M.Beda ("Zurich")

Zagrebo "Dinamo" 4 - 1 "Malmo"
4' [1 - 0] Sammir
17' [1 - 1] A.Mehmeti
56' [2 - 1] A.Rukavina
61' [3 - 1] Sammir (iš 11 m. baudinio)
84' [4 - 1] F.Beciraj

Haifos "Maccabi" 2 - 1 Genko "Racing"
8' [1 - 0] W.Amashe
28' [2 - 0] V.Dvalishvili
61' [2 - 1] E.Barda

"Odense" 1 - 0 "Villarreal"
84' [1 - 0] H.Andreasen

Krokuvos "Wisla" 1 - 0 Nikosijos "Apoel"
71' [1 - 0] P.Malecki