"Arsenal" sėkmingai pradėjo sezoną Europoje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį sužaisti pirmieji penki UEFA Čempionų lygos paskutinio atrankos etapo - atkrintamųjų varžybų - mačai.

Sėkmingai sezoną pradėjo Londono "Arsenal" klubas, po nelengvos kovos namie 1-0 įveikęs "Udinese" iš Italijos. Vienintelį įvartį mačo pradžioje po perdavimo iš krašto pelnė Theo Walcottas.

Visgi svečiai turėjo progų išlyginti santykį ir keliskart buvo arti tikslo, bet Londono komanda atsilaikė.

Po praleisto įvarčio "Lyon" atsitiesė bei šventė įtikinamą pergalę namie 3-1 prieš Kazanės "Rubin".

Rusijos ekipa jau 3 minutę pasiuntė kamuolį į tinklą, kuomet pasižymėjo Vladimiras Dyadyunas, bet jau netrukus pusiausvyrą puikiu smūgiu iš eigos atstatė Bafetimbi Gomisas Dar prieš pertrauką po rikošeto su gynėju Solomonu Kvarkvellia kamuolys dar kartą atsidūrė "Rubin" vartuose, o 71 minutę po tikslios kombinacijos varžovų vartininką nuginklavo Jimmy Briandas.

Kazanės komandai atstovaujantis vartų sargas iš Lietuvos Giedrius Arlauskis liko tarp atsarginių.

Tuo metu Panevėžio "Ekrano" skriaudikė Barysovo BATE namie dvikovą su Graco "Sturm" baigė taikiai 1-1.

Londono "Arsenal" 1 - 0 "Udinese"
4' [1 - 0] T.Walcott

Barysovo BATE 1 - 1 Graco "Sturm"
12' [0 - 1] M.Weber
59' [1 - 1] M.Simic

"Kobenhavn" 1 - 3 Pilzeno "Viktoria"
52' [0 - 1] S.Ottesen (į savus vartus)
59' [0 - 2] V.Pilar
69' [1 - 2] S.Ottesen
79' [1 - 3] M.Fillo

Enschedės "Twente" 2 - 2 Lisabonos "Benfica"
6' [1 - 0] L.d.Jong
21' [1 - 1] O.Cardozo
35' [1 - 2] Nolito
80' [2 - 2] B.Ruiz

"Lyon" 3 - 1 Kazanės "Rubin"
3' [0 - 1] V.Dyadyun
10' [1 - 1] B.Gomis
40' [2 - 1] S.Kverkvelya (į savus vartus)
71' [3 - 1] J.Briand