Vokietijoje suklupo "Borussia", o "Bayern" šventė dramatišką pergalę (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Vokietijos čempionate šeštadienį sužaistos šešerios II turo rungtynės, o septintasis mačas vyks vėlai vakare Lietuvos laiku.

Dramatišką pergalę iškovojo tituluotasis Miuncheno "Bayern" klubas, išvykoje 1-0 įveikęs "Wolfsburg".

Vienintelį įvartį prieš pat finalinį teisėjo švilpuką iš už baudos aikštelės ribų po Francko Ribery perdavimo pelnė Luizas Gustavo.

39 minutę "Wolfsburg" taip pat pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau Patricko Helmeso smūgio teisėjas neteisingai neįskaitė įžvelgdamas nuošalę.

Tuo metu šalies čempionė Dortmundo "Borussia" išvykoje 0-1 nusileido "Hoffenheim". Šeimininkų pergalę lėmė 9 minutę Sejado Salihovičiaus įmuštas baudos smūgis.

"Freiburg" 1 - 2 "Mainz"
64' [0 - 1] M.Risse
80' [0 - 2] E.Choupo-Moting
90' [1 - 2] P.Cisse

"Hamburg" 2 - 2 Berlyno "Hertha"
25' [1 - 0] M.Petric (iš 11 m. baudinio)
43' [1 - 1] T.Torun
62' [2 - 1] H.Son
88' [2 - 2] A.Mijatovic

"Hoffenheim"
1 - 0 Dortmundo "Borussia"
9' [1 - 0] S.Salihovic

"Nurnberg" 1 - 2 "Hannover"
16' [0 - 1] M.Abdellaoue
27' [0 - 2] K.Rausch (iš 11 m. baudinio)
56' [1 - 2] T.Pekhart

"Wolfsburg" 0 - 1 Miuncheno "Bayern"
90' [0 - 1] G.Luiz

Gelzenkircheno "Schalke" 5 - 1 "Koln"
12' [0 - 1] L.Podolski
42' [1 - 1] K.Jan Huntelaar (iš 11 m. baudinio)
47' [2 - 1] K.Jan Huntelaar
48' [3 - 1] L.Holtby
59' [4 - 1] Raul
84' [5 - 1] K.Jan Huntelaar

"Monchengladbach" 1 - 1 "Stuttgart"
67' [1 - 0] F.Daems (iš 11 metrų baudinio)
71' [1 - 1] Cacau

80' iš aikštės pašalintas R.Brouwers ("Monchengladbach")