Draugiškame mače italai patiesė ispanus, Vokietija - Braziliją (9 VIDEO) © Eurofootball.lt
Vėlyvas saugo Alberto Aquilani įvartis lėmė Italijos rinktinės pergalę namie draugiškame mače prieš planetos čempionę Ispaniją rezultatu 2-1.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 11 minutę, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Riccado Montolivo. Ispanai netrukus dėl traumų neteko puolėjo Fernando Torreso bei gynėjo Gerardo Pique, tačiau tai nesutrukdė Fernando Llorente uždirbti 11 metrų baudinį, kurį realizavo Xabi Alonso.

Kuomet atrodė, kad komandos baigs rungtynes lygiosiomis, Aquilani pasiuntė kamuolį iš toli bei išplėšė pergalę.

Ir toliau įspūdingai rungtyniauja Vokietija, savų žiūrovų akivaizdoje 3-2 nugalėjusi Braziliją.

Įdomu tai, kad visi penki įvarčiai buvo pelnyti per paskutinį pusvalandį.

61 minutę pasižymėjo saugas Bastianas Schweisteigeris, realizavęs Toni Kroooso uždirbtą 11 metrų baudinį, o 67 minutę persvarą iš arti padvigubino Mario Gotze.

Brazilai sušvelnino santykį, kuomet Robinho įmušė 11 metrų baudinį, bet Andre Schurrie įtvirtino Vokietijos pergalę. Vėlyvas tikslus Neymaro smūgis tebuvo paguoda svečiams.

Lygiosiomis dvikovą baigė Prancūzija ir Čilė - 1-1. Loicas Remy suteikė šeimininkams prancūzams pranašumą dvikovos pradžioje, o vėliau komanda galėjo ne kartą persvarą įtvirtinti, bet 77 minutę po Alexio Sanchezo perdavimo galva pusiausvyrą atstatė Nicolasas Cordova.

Lietuvos rinktinės varžovė Europos čempionato atrankos cikle Čekija beviltiškai 0-3 pralaimėjo Norvegijai. Įvarčius pelnė Mohammedas Abdellaoue (dusyk) bei Johnas Arne Riise.

Didelių problemų neturėjo Portugalija, net 5-0 sutriuškinusi Liuksemburgą.

Helderis Postinga 23 minutę įmušė pirmą įvartį, o prieš pertrauką persvarą padvigubino Rolando.

Naujasis Madrido "Real" narys Fabio Coentrao įmušė trečią įvartį, o paskutinius du tikslius smūgius atliko Hugo Almeida.

Rusija vienintelio Pavelo Pogrebnyako įvarčio dėka nugalėjo Serbiją, o Lietuvos kaimynus lydėjo nesėkmės: Estija 0-3 nusileido Turkijai, o Latvija - 0-2 Suomijai.