Lietuvos rinktinė sutriuškino Armėniją © Eurofootball.lt
Lietuvos rinktinė draugiškame mače Kaune įtikinamu rezultatu 3-0 įveikė Armėniją.

Tai buvo pasirengimo dvikova prieš Europos čempionato atrankos dvikovas su Lichtenšteinu namie rugsėjo 2 bei Škotija išvykoje rugsėjo 6 dienomis.

Po pirmojo kėlinio mūsiškiai pirmavo minimaliu rezultatu 1-0 - vienintelį įvartį 8 minutę po kampinio galva pelnė gynėjas Arūnas Klimavičius. Vėliau armėnai perėmė iniciatyvą ir gerokai ilgiau nei šeimininkai kontroliavo kamuolį, bet didesnės grėsmės prie Žydrūno Karčemarsko vartų nekilo.

Po pertraukos Raimondo Žutauto auklėtinių žaidimas suaktyvėjo. Tam nemenkos įtakos turėjo ir Armėnijos komandos gynėjo Varazdai Haroyano pašalinimas iš aikštės už antrą geltoną kortelę.

Lietuviai netrūko tuo pasinaudoti - 75 minutę puikiu baudos smūgiu iš dešiniojo krašto kamuolį į tinklą pasiuntė puikiai rungtyniavęs Edgaras Česnauskis, o dar po kelių akimirkų po puikaus antrojo įvarčio autoriaus reido iš kelių metrų pasižymėjo Ričardas Beniušis.

Šį vakarą Lietuvos rinktinėje debiutavo ir jaunas 17-metis puolėjas Lukas Baranauskas, likus kelioms minutėms iki finalinio švilpuko pakeitęs Deividą Česnauskį.

Lietuva
3 - 0 Armėnija
8' [1 - 0] A.Klimavičius
75' [2 - 0] E.Česnauskis
78' [3 - 0] R.Beniušis

58' iš aikštės pašalintas V.Haroyan (Armėnija)