Pasirengimas sezonui: "Liverpool", "Chelsea" ir "Barcelona" laimėjo, "Arsenal" - suklupo (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Draugiškame mače Glazge du Danielio Sturridge'o įvarčiai lėmė Londono "Chelsea" pergalę 3-1 prieš vietos "Rangers".

Škotijos čempionai pirmavo po tikslaus Nikita Jelavičiaus smūgio 6 minutę, bet dar iki pertraukos praėjusį sezoną "Bolton" klubui paskolintas Sturridge'as persvėrė santykį.

Trečiąjį įvartį 72 minutę pelnė būtent puolėją pakeitęs prancūzas Florentas Malouda. Be to, Frankas Lampardas neįmušė 11 metrų baudinio.

Jungtines Valstijas pergalingomis nuotaikomis paliks "Barcelona", 2-0 įveikusi Meksikos "America" ekipą.

Katalonai išleido į aikštę visas žvaigždes ir nugalėjo dėka Davido Villos ir Seydou Keita tikslių smūgių.

Pasirengimą sezonui pergale baigė "Liverpool", "Anfield" stadione 2-0 nugalėjęs "Valencia".

Trečią įvartį šią vasarą pelnė puolėjas Andy Carrollas, pasinaudojęs Davido Albeldos klaida, o prieš pat finalinį švilpuką rezultatą padvigubino Dirkas Kuytas, nors vaizdo įrašas rogo, jog paskutinysis kamuolį lietė Sotyrios Kyrgiakos.

Pralaimėjimą Lisabonoje patyrė Londono "Arsenal". Arsene'o Wengero auklėtiniai be Cesco Fabregaso 1-2 nusileido "Benfica" ekipai.

Tai buvo pirmasis sostinės komandos pralaimėjimas, kurį lėmė Pablo Aimaro ir Nolito smūgiai. "Arsenal" pirmavo po Robino van Persie įvarčio pirmajame kėlinyje, bet po pertraukos dusyk pasižymėjo šeimininkai.

Tuo metu Londono "Tottenham" į naują sezoną žengs džiugia gaida - 2-1 nugalėta Bilbao "Athletic".

Įvarčius nugalėtojams pelnė Peteris Crouchas ir Jermainas Defoe, pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Mikelis San Jose.