Įspūdingame Prancūzijos Super taurės mače - devynių įvarčių trileris ir "Marseille" pergalė (VIDEO) © Eurofootball.lt
Įspūdingame Prancūzijos Super taurės mače "Marseille" klubas trečiadienio vakare 5-4 įveikė "Lille".

Prancūzijos taurės savininkai likus žaisti penkias minutes atsilikinėjo 1-3, tačiau per likusį laiką sugebėjo surengti tikrą šou bei išplėšti pergalę prieš "Ligue 1" nugalėtojus.

Sužaidus vos aštuonias minutes į priekį "Lille" išvedė Florentas Balmontas o antrajame kėlinyje talentingasis belgas Edenas Hazardas pasinaudojo Souleymane'o Diawara klaida bei padvigubino pranašumą.

"Marseille" 71 minutę sušvelnino santykį po tikslaus Andre Ayew smūgio, bet taurės savininkas atrodė aiškus, kai Moussa Sow po Ludovico Obraniako perdavimo atstatė dviejų įvarčių "Lille" persvarą - 3-1.

Tačiau "Marseille" nepasidavė ir Jeremy Morelis 85 minutę sugrąžino viltį, o jau po kelių akimirkų įprastai sau šaltakraujiškai pusiausvyrą atstatė Loicas Remy.

"Lille" panikavo ir padovanojo varžovams pergalę: 90 ir 94 minutėmis Ayew realizavo net du 11 metrų baudinius, tad tarp jų galva iš arti pasižymėjusio Marco Basos įvarčio pratęsimui nepakako.

"Lille" 4 - 5 "Marseille"
9' [1 - 0] F.Balmont
58' [2 - 0] E.Hazard
71' [2 - 1] A.Ayew
72' [3 - 1] M.Sow
85' [3 - 2] J.Morel
87' [3 - 3] L.Remy
90' [3 - 4] A.Ayew (iš 11 m. baudinio)
90' [4 - 4] M.Basa
90' [4 - 5] A.Ayew (iš 11 m. baudinio)

89' iš aikštės pašalintas A.Chedjou ("Lille")