"Premier" lyga: "Arsenal" sutriuškino "Crystal Palace" © Eurofootball.lt
Vakar Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiamos vienerios 27-ojo turo rungtynės. Juose čempionų titulą ginantis "Arsenal" klubas namie nepasigailėjo lygos naujokės "Crystal Palace" vienuolikės, pasiekdami didžiausią pergalę sezone 5-1. Po šios pergalės "kanonieriai" sumažino atsilikimą nuo lyderio "Chelsea" iki 11 taškų.

"%c00041" 5 - 1 "%c00201"
32' [1 - 0] Dennis Bergkamp
35' [2 - 0] Jose Antonio Reyes
39' [3 - 0] Thierry Henry
54' [4 - 0] Patrick Vieira
63' [4 - 1] Andrew Johnson (iš 11 metrų baudinio)
77' [5 - 1] Thierry Henry

Nepaisant prieš kelias dienas įvykusio nemalonaus skandalo tiesioginiame radijo eteryje, neabejotinai vienas geriausių rungtynių šį sezoną vakar dienos mače sužaidė jaunasis "Arsenal" puolėjas J.A.Reyesas. Ispanas ne tik įmušė įvartį, bet ir galingu žaidimu draskė visą varganai vakar atrodžiusią "Crystal Palace" gynybą.

Šeimininkai rungtynių baigtį nulėmė per 7 pirmojo kėlinio minutes. Pirmasis po J.A.Reyeso perdavimo pasižymėjo olandas D.Bergkampas. Po kelių minučių rezultatą padvigubino pats J.A.Reyesas, o pirmojo kėlinio galutinį tašką padėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas T.Henry.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo sėkmingu šeimininkų žaidimu, ir jau 54-ąją minutę rezultatą dar labiau padidino prancūzas P.Viera. Nors svečiams pavyko realizuoti 11 metrų baudinį, rezultatyviausias lygos žaidėjas T.Henry dar po keleto minučių atstatė keturių įvarčių pranašumą. Svečiai rungtynių pabaigoje turėjo kelias progas pasižymėti, bet rezultatas nepasikeitė.

Beje šiame susitikime "Arsenal" ekipoje nebuvo nei vieno anglo, mat dėl sveikatos problemų į komandos sudėtį nebuvo įtraukti Anglijos rinktinės gynėjai S.Campbellas ir A.Cole`as. Tai pirmas kartas Anglijos futbolo istorijoje, kai anglų nebuvo ne tik aikštėje, bet ir ant komandos atsarginių suolelio.