Argentinos viltys "Copa America" turnyre sudužo į šipulius (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
"Copa America" turnyro ketvirtfinalyje Urugvajus kiek netikėtai po 11 metrų baudinių serijos 5-4 įveikė Argentiną bei pusfinalyje susitiks su Peru.

Beveik kėlinį urugvajiečiams prieš turnyro šeimininkus teko žaisti mažumoje, tačiau tai nesutrukdė iškovoti istorinės pergalės. Tiesa, pagrindinio laiko pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo ir Argentinos rinktinės saugas Javieras Mascherano.

Urugvajus pirmavo po to, kai 6 minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Diego Perezas, bet netrukus pusiausvyrą po Lionelio Messi perdavimo atstatė Gonzalo Higuainas.

39 minutę tas pats Perezas buvo išvytas iš aikštės, o 87 minutę antrą įspėjimą gavo ir Mascherano.

Pratęsime įvarčių pelnyta nebuvo, tad komandoms teko mušti baudinius, o serijoje suklydo vieninelis Carlosas Tevezas - jo bandymą atrėmė vartininkas Fernando Muslera.

Kitame ketvirtfinalyje Peru po pratęsimo 2-0 palaužė Kolumbiją.

Per pagrindinį laiką kolumbietis Radamelas Falcao nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, o jo ekipos draugai dukart sudrebino skersinį, bet per papildomą laiką Peru įmušė du įvarčius ir šventė sensacingą pergalę.

Kituose ketvirtfinaliuose šią naktį kausis Brazilija ir Paragvajus bei Čilė su Venesuela.

Ketvirtfinalių rezultatai:

Kolumbija 0 - 2 Peru
102' [0 - 1] C.A.Lobaton
112' [0 - 2] J.Vargas

66' R.Falcao (Kolumbija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Argentina 1 - 1 Urugvajus
(po 11 metrų baudinių serijos 4-5)
6' [0 - 1] D.Perez
18' [1 - 1] G.Higuain

39' iš aikštės pašalintas D.Perez (Urugvajus)
87' iš aikštės pašalintas J.Mascherano (Argentina)