Draugiškame mače ispanai sutriuškino JAV, brazilus nušvilpė savi sirgaliai (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Planetos čempionė Ispanija šeštadienio vakarą iškovojo lengvą pergalę draugiškame mače, net 4-0 sutriuškindama ne stipriausios sudėties Jungtinių Valstijų ekipą.

Du įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė saugas Santi Cazorla, vieną pridėjo Alvaro Negredo ir nugalėtojas tapo aiškus. Po pertraukos pranašumą tik dar labiau įtvirtino Fernando Torresas.

Tuo metu Brazilijos rinktinė be raudoną kortelę gavusio saugo Ramireso sužaidė be įvarčių 0-0 su Nyderlandais.

Šeimininkams brazilams nepavyko pademonstruoti sau įprasto lengvo žaidimo, todėl sirgaliai futbolininkus nušvilpė.

Tokiu pat rezultatu baigėsi ir dvikova tarp Lietuvos rinktinės varžovės Europos čempionato atrankos turnyre Čekijos ir Peru komandos.