Anot apžvalgininko, "Man Utd" tiesiog yra kito kalibro klubas nei Gelzenkircheno "Schalke", o "Real" ir "Barcelona" mačuose dominavo ne futbolas, o kiti plačiai išdiskutuoti dalykai.
"Gaila, kad intrigos praktiškai neliko jau po pirmųjų pusfinalio rungtynių. Dvi pergalės, po du įvarčius išvykose lėmė tai, kad iš principo atsakomosios dvikovos tebuvo formalumas. Tas pasakytina net ir apie "Barcelona" - "Real",- sakė Kesminas.
"Kalbėti apie "Man Utd" - "Schalke" nėra labai ką - pernelyg viskas aišku. Viena komanda tiesiog daug stipresnė už kitą. Galime svarstyti, ar tai yra Mančesterio ekipos pranašumas prieš likusią Europą išskyrus du Ispanijos grandus, ar tie varžovai, tarkime Milano "Inter", kuriuos "į vieną kasą" iki pusfinalio tvarkė "Schalke", šį sezoną yra neįtikėtinai silpni."
Žurnalistas buvo nusivylęs tuo, kad "Real" ir "Barcelona" futbolininkai santykius dažniau aiškinosi žodžiais ir pasistumdymais, o ne veiksmais aikštėje: "El Clasico" nepateisino lūkesčių būtent todėl, kad komandos beveik nežaidė futbolo. Vaidyba, kalbos apie bet ką, išskyrus futbolą, diskusijos apie sąmokslus - tai užgožė futbolą. Nieko gero tame nematau, ne taip turėtų būti. Juolab nemanau, kad sirgaliams tokie dalykai paliko gerą įspūdį.
Daugeliu atvejų futbolininkai žaidė kaip balerinos. Kontakto būdavo tiek pat kiek šachmatuose ar tenise, bet verkiama dėl kiekvieno epizodo - tai sugadino įspūdį.
Kalbant apie futbolą, "Barcelona" žaidė savo ir, jei vertintume objektyviai, buvo stipresnė, todėl logiška, kad pateko į kitą etapą."
"Real" futbolininkai ir kontraversiškasis treneris Jose Mourinho ne kartą pabrėžė: "Barcelona" klubą ir šįmet, ir anksčiau palaikė teisėjai. Kesminas nesutiko, kad tokios sąmokslo teorijos turi realų pagrindą.
"Mourinho turėtų pasižiūrėti į veidrodį ir į savo komandą. Pirmiausia al reikėtų kalbėti apie tai, kad rungtynėse Madride žaisdami 11 prieš 11 šeimininkai ne tik kad progos nesukūrė, bet ir prie varžovų vartų tik, ko gero, tris kartus priartėjo,- pastebėjo apžvalgininkas.
"Aišku, po to galime kalbėti apie skirtingus rungtynių planus A, B ar C, apie keturis puolėjus, bet kur tai buvo, kai antrojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus? Juk "Real" rungtyniavo namie, bet iki raudonos kortelės Pepe Madrido klubas futbolo nežaidė - tik griovė."
Daugelis sirgalių pripažino, kad dviejų superžvaigždžių - "Barcelona" lyderio Lionelio Messi bei "Real" atstovaujančio C.Ronaldo - dvikovą ir vėl laimėjo argentinietis.
"Lionelis Messi žaidžia stipresnėje ekipoje, todėl turi šiokį tokį pranašumą. Kitas dalykas - C.Ronaldo neparodė, kad jis yra lyderis,- sakė "EuroFootball.lt" pašnekovas.
"Matėme Angelio Di Marios bandymų, retkarčiais vystėsi kažkoks žaidimas viduryje, bet C.Ronaldo tarsi nebuvo. Messi yra visą laiką matomas, net ir tada, kai prieš jį naudojama taktika: "gauna kamuolį, kirsk į kojas". Argentinietis mušė įvarčius, o C.Ronaldo tiesiog nebuvo."
Tad ar galime teigti, kad Čempionų lygos finale kausis dvi geriausios sezono komandos?
"Nežinau. Jei pusfinalyje "Man Utd" būtų tekę žaisti su "Real", manau, būtume pamatę labai įdomią kovą ir neaišku, kas nugalėtų. Logiška yra tai, kad finale grumsis potencialūs Anglijos ir Ispanijos čempionai. Tuo metu ir vieni, ir kiti, ko gero, jau bus užsitikrinę čempionų titulus. Simboliška, kad dviejų geriausių lygų pajėgiausi klubai susitiks būtent finale",- užbaigė Kesminas.
Kaip "Real" katalonų atakas atsakomajame mače griovė: