23 turas: "Ligue 1" fronte nieko naujo © Eurofootball.lt
Antradienį ir trečiadienį buvo sužaisti Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 23-ojo turo susitikimai, po kurių situacija turnyrinėje lentelėjo liko beveik nepakitusi.

Eilinę pergalę iškovojo čempionato lyderis "Lyon" klubas, namuose 2-1 įveikęs "Rennes" bei taip parodydamas, jog pralaimėjimas "Lille" ekipai praėjusiame ture tebuvo mažas kluptelėjimas. Verta paminėti, jog abu įvarčius vieną po kito "Lyon" pelnė per dvi minutęs pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje.

Praėjusiame ture įveikę "Lyon" ir taip sumažinę atsilikimą iki 3 taškų šį trečiadienį antroje pozicijoje žengiantys "Lille" futbolininkai nesugabėjo įveikti Edgaro Jankausko "Nice" ir taip vėl atsiliko nuo lyderių. "Nice" išlyginamąjį mačo įvartį pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką. Lietuvos rinktinės puolėjas šiose rungtynėse žaidė nuo 58-osios minutės.

Nesėkmę šiame ture patyrė be kluptelėjimų iki tol šiais metais žaidęs "Marseille" klubas, kuris antradienį namuose net 0-2 turėjo pripažinti "Sochaux" pranašumą.

Ir toliai sėkmingai rungtyniauja "Auxerre" ekipa, kurios taikinyje šį kartą atsidūrusi "Bastia" akipa buvo sutriuškinta net 4-1. Verta paminėti, jog pirmajį įvartį šiose rungtynėse įmušė bei į priekį išsiveržė "Bastia" futbolininkai, vėliau turėję net 4 kartus akimis palydėti į jų vartus skriejantį kamuolį.

Tuo tarpu stebėtinai stabiliai šį sezoną ir toliau rungtyniauja Paryžiaus "P.S.G" klubas, mačą su "Istres" eilinį kartą baigęs lygiosiomis. Sostinės ekipai tai buvo jau 12-osios lygiosios šį sezoną ir pagal šį rodiklį "P.S.G" galima palyginti su Italijos futbolo milžinu "Inter".

Strasbūre turėjęs vykti mačas tarp vietos "Strasbourg" ir "Monaco" buvo atidėtas dėl užšalusios aikštės.

Turnyrinė lentelė

Visi 23-ojo turo rezultatai:

"%c00071" 0 - 2 "%c00065"
53' [0 - 1] Francileudo Santos
69' [0 - 2] Roman Pitau

"%c00055" 2 - 1 "%c00067"
44' [1 - 0] Bryam Bergaugnoux
45' [2 - 1] Sydney Gouvou
90' [2 - 1] Olivier Monterubbio

80' Etienne Didot ("Rennes") pašalintas iš aikštės

"%c00026" 1 - 0 "%c00092"
28' [1 - 0] Waldir Lucas Pereira

63' Mamadou Seck ("Ajaccio") pašalintas iš aikštės

"%c00025" 4 - 1 "%c00031"
9' [0 - 1] Frederic Nee
12' [1 - 1] Benjamin Mwaruwari
62' [2 - 1] Benjamin Mwaruwari
75' [3 - 1] Kanga Akale
90' [4 - 1] Bonaventure Kalou

"%c00064" 1 - 0 "%c00096"
67' [1 - 0] Jan Claude Darcheville

"%c00093" 0 - 1 "%c00206"
49' [0 - 1] Sebastian Mazure

"%c00066" 0 - 0 "%c00146"

"%c00090" 1 - 1 "%c00094"
38' [0 - 1] Milenko Acimovič (iš 11m.)
90' [1 - 1] Jose Cobos

60' Stathis Tavlaridis ("Lille") pašalintas iš aikštės
90' Jose Cobos ("Nice") pašalintas iš aikštės

"%c00023" 2 - 2 "%c00207"
30' [1 - 0] Marino Helder
50' [2 - 0] Pedro Pauleta
61' [2 - 1] Ibrahimo Bakayoko (iš 11m.)
81' [2 - 2] Steven Pele