"Barcelona" prarado taškus Sevilijoje (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį vėlai vakare sužaistose centrinėse Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXVIII turo rungtynėse "Barcelona" ir "Sevilla" išsiskyrė takiai 1-1.

Ramono Sanchezo Pizjuano vardo stadione vykusioje dvikovoje Josepo Guardolos auklėtiniai pirmieji įsiveržė į priekį, kuomet 30 minutę pasižymėjo Bojanas Krkičius, tačiau antrojo kėlinio pradžioje mačo pusiausvyrą atstatė Jesus Navas.

Po šio turo čempionate pirmaujančio Katalonijos klubo persvara nuo antroje vietoje žengiančių Madrido "Real" futbolininkų sumažėjo iki 5 taškų.

Kitame susitikime tarp namuose rungtyniavusios "Villarreal" komandos ir Chichono "Sporting" vienuolikės teisėjo finalinis švilpukas taip pat užfiksavo lygiąsias 1-1.

Verta paminėti, kad svečiai rezultatą išlygino žaisdami devyniese, mat prieš tai du ekipos futbolininkai prieš save išvydo raudoną kortelę.

Barselonos "Espanyol" 2 - 0 La Korunjos "Deportivo"
62' [1 - 0] I. Alonso
81' [2 - 0] J. Verdu

42' iš aikštės pašalintas P. Alvarez ("Deportivo")

Valensijos "Levante" 1 - 1 "Mallorca"
37' [1 - 0] J.L.G.L. Juanlu
60' [1 - 1] I. Ramis

Pamplonos "Osasuna" 3 - 1 Santandero "Racing"
19' [1 - 0] E.K. Sola
23' [2 - 0] J. Nekounam
49' [3 - 0] F. Soriano
51' [3 - 1] M. Rosenberg

74' iš aikštės pašalintas F. Soriano ("Osasuna")

San Sebastiano "Sociedad" 0 - 2 "Malaga"
24' [0 - 1] Duda
57' [0 - 2] S. Rondon

"Villarreal" 1 - 1 Chichono "Sporting"
29' [1 - 0] G. Rossi
90' [1 - 1] D. Castro (iš 11 m. baudinio)

65' iš aikštės pašalintas J.A.V. Diaz ("Sporting")
90' iš aikštės pašalintas R.R. Sastre ("Sporting")

"Sevilla" 1 - 1 "Barcelona"
30' [0 - 1] B. Krkic
49' [1 - 1] J. Navas