Europos lygoje - Anglijos klubų pralaimėjimai (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį sužaistuose pirmuosiuose UEFA Europos lygos turnyro aštuntfinalio mačuose kiek netikėtus pralaimėjimus išvykose patyrė Anglijos klubai.

Be komandos kapitono Steveno Gerrardo rungtyniavę "Liverpool" futbolininkai minimaliu rezultatu 0-1 nusileido "Braga" vienuolikei. Vienintelį susitikimo įvartį po Sotirioso Kyrgiakoso pražangos baudos aikštelėje nuo 11 metrų žymos pelnė Alanas.

Tuo tarpu "Man City" kariauna neatsilaikė prieš Kijevo "Dinamo" ekipą, todėl 'miestiečiams' atsakomojoje dvikovoje "Eastlands" stadione teks bandyti panaikinti solidžią ukrainiečių persvarą 2-0.

Prastai sekėsi ir Rusijos komandoms - Maskvos CSKA su visas 90 minučių žaidusiu Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėju Deividu Šemberu namuose rezultatu 0-1 buvo priversta pripažinti "Porto" pranašumą, o Sankt Peterburgo "Zenit" išvykoje buvo sutriuškinta 3-0 Enschedės "Twente" vienuolikės.

Vienintelei Maskvos "Spartak" ekipai pavyko pasiekti pergalę - Valerijaus Karpino auklėtiniai išvykoje 0-1 palaužė Amsterdamo "Ajax" komandą.

Prieš atsakomąsias dvikovas, kurios vyks po savaitės, persvaras taip pat įgijo "Villarreal" ir Lisabonos "Benfica", o Eindhoveno PSV ir Glazgo "Rangers" išsiskyrė be įvarčių.

Leverkuzeno "Bayer" 2 - 3 "Villarreal"
33' [1 - 0] M. Kadlec
42' [1 - 1] G. Rossi
70' [1 - 2] Nilmar
72' [2 - 2] G. Castro
90' [2 - 3] Nilmar

"Braga" 1 - 0 "Liverpool"
18' [1 - 0] Alan (iš 11 m. baudinio)

Maskvos CSKA 0 - 1 "Porto"
70' [0 - 1] F. Guarin

Eindhoveno PSV 0 - 0 Glazgo "Rangers"

Amsterdamo "Ajax" 0 - 1 Maskvos "Spartak"
57' [0 - 1] Alex

Lisabonos "Benfica" 2 - 1 PSG
14' [0 - 1] P. Luyindula
42' [1 - 1] M. Pereira
81' [2 - 1] F. Jara

Kijevo "Dinamo" 2 - 0 "Man City"
25' [1 - 0] A. Shevchenko
77' [2 - 0] O. Gusev

Enschedės "Twente" 3 - 0 Sankt Peterburgo "Zenit"
25' [1 - 0] L.d. Jong
56' [2 - 0] D. Landzaat
90' [3 - 0] L.d. Jong