"Lazio" ir "Juve" pasitraukė iš Italijos taurės © Eurofootball.lt
Sužaistos Italijos taurės (Coppa Italia) aštuntfinalio atsakomosios rungtynės, po kurių netikėtai iš turnyro pasitraukė praėjusių metų taurės laimėtojas Romos "Lazio" ir šio sezono Italijos pirmenybių lyderis Turino "Juventus" klubas.

Nugalėtojų titulą gynęs "Lazio" namuose po pratęsimo įveikė "Cagliari" ekipą rezultatu 3-2, tačiau to neužteko, nes bendram skirtumui tapus 4-4 "Cagliari" žengė į sekantį etapą dėl išvykoje įmuštų įvarčių taisyklės.

Taip pat namuose žaidusi "Juve" po pirmųjų rungtynių su "Atalanta" turėjo net dviejų įvarčių deficitą, ir jo panaikinti nepavyko - mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, o net tris kartus svečių gretose pasižymėjo Andrea Lazzari. Beje Turino ekipai vieną įvartį įmušė į aikštę po trijų mėnesių praleistų dėl traumos grįžęs prancūzas Davidas Trezeguet.

Ypač dramatiškai susiklostė "Udinese" ir "Lecce" komandų susitikimas. "Udinese" pirmąsias rungtynes buvo laimėjusi neįprastu futbolui rezultatu 5-4, tačiau likus šešioms minutėms iki antrųjų rungtynių pabaigos atsilikinėjo trimis įvarčiais. Visgi per paskutines dvi minutes šeimininkai sugebėjo įmušti du kartus ir užsitikrinti vietą ketvirtfinalyje.

Pralaimėjimą pirmame mače patyrusi "Roma" šį kartą i6vykoje savo varžovę "Siena" ekipą sutriuškino net 5-1, tačiau šios rungtynės 35 minutę buvo sustabdytos Romos komandos fanams pradėjus į aikštę mėtyti deglus ir dėl pasklidusių dūmų labai suprastėjo matomumas aikštėje. Vis dėlto po valandos mačas buvo pratęstas, ir svečiai praleidę vieną įvartį vėliau antrajame kėlinyje įmušė tris kartus.

Kitose aštuntfinalio rungtynėse didesnės intrigos nebuvo, nes visos pranašumą turėjusios komandos jį išsaugojo: "Sampdoria" nepaisant pralaimėjimo eliminavo vienintelę žemesnės lygos komandą "Torino", abu Milano klubai laimėjo prieš "Palermo" ir "Bologna", o "Fiorentina" nugalėjo "Parma" ekipą.

Visi aštuntfinalio rezultatai:
(paryškintos komandos patenka į aštuntfinalį)

"%c00019" 3 - 2 "%c00216"
(po pratęsimo, pirmos rungtynės 1-2, bendras rezultatas 4-4)
10' [1 - 0] Antonio Filippini
64' [2 - 0] Tommaso Rocchi
81' [2 - 1] Daniele Conti
102' [2 - 2] Gianfranco Zola
118' [3 - 2] Tommaso Rocchi

"%c00070" 1 - 2 "Torino"
(pirmos 2-0, bendras 3-2)
50' [0 - 1] Jose Maria Franco
59' [1 - 1] Vitaliy Kutuzov
82' [1 - 2] Jose Maria Franco

"%c00069" 1 - 3 "%c00037"
(pirmos 1-3, bendras 2-6)
45' [1 - 0] Jonatan Binotto
56' [1 - 1] Obafemi Martins
82' [1 - 2] Obafemi Martins
86' [1 - 3] Obafemi Martins

"%c00038" 3 - 3 "%c00215"
(pirmos 0-2, bendras 3-5)
4' [1 - 0] Cesare Natali (į savo vartus)
10' [1 - 1] Andrea Lazzari
33' [2 - 1] Marcelo Zalayeta
43' [2 - 2] Andrea Lazzari
79' [3 - 2] David Trezeguet
90' [3 - 3] Andrea Lazzari

79' Alessio Tacchinardi ("Juventus") pašalintas iš aikštės

"%c00080" 1 - 5 "%c00028"
(pirmos 2-1, bendras 3-6)
12' [0 - 1] Traianos Dellas
35' [0 - 2] Francesco Totti
44' [1 - 2] Massimo Maccarone (11m.)
46' [1 - 3] Antonio Cassano
49' [1 - 4] Vincenzo Montella
65' [1 - 5] Daniele Corvia

74' Bruno Cirillo ("Siena") pašalintas iš aikštės

"%c00029" 0 - 3 "%c00143"
(pirmos 0-2, bendras 0-5)
54' [0 - 1] Enrico Fantini
69' [0 - 2] Enzo Maresca
80' [0 - 3] Christian Maggio

"%c00063" 3 - 4 "%c00061"
(pirmos 5-4, bendras 8-8)
7' [1 - 0] David Di Michele
39' [1 - 1] Mirko Vucinic
46' [1 - 2] Sasa Bjelanovic
82' [1 - 3] Axel Cedric Konan
84' [1 - 4] Mirko Vucinic
88' [2 - 4] Vincenzo Iaquinta
90' [3 - 4] David Di Michele

90' Mirko Vucinic ("Lecce") pašalintas iš aikštės

"%c00062" 2 - 0 "%c00200"
(pirmos 2-1, bendras 4-1)
19' [1 - 0] Cristian Brocchi
76' [2 - 0] Jon Dahl Tomasson (11m.)