"Inter" pergalių serija nutrūko Udinėje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos septynerios rungtynės.

Keturių taškų persvarą prieš artimiausius persekiotojus turi lyderis "Milan" klubas, be didesnio vargo namie 2-0 įveikęs "Cesena".

Pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį į savus vartus įsimušė Maximiliano Pellegrino, o jau per teisėjo pridėtą laiką prieš pat finalinį švilpuką persvarą padvigubino Zlatanas Ibrahimovičius.

Svečių pastangos pakeisti mačo baigtį buvo bevaisės - ekipa lieka tarp trijų autsaiderių.

Pernelyg atitrūkti lyderiui neleido antroje vietoje žengianti "Napoli" komanda, taip pat 2-0 nugalėjusi "Bari".

Ankstyvajame mače suklupo nugalėtojo titulą ginantis Milano "Inter", išvykoje nusileidęs "Udinese" ekipai.

Tai buvo pirmoji "Inter" nesėkmė vadovaujant brazilui Leonardo po penkių pergalių visuose turnyruose ir keturių - "Serie A" čempionate.

Svečiai pirmavo, kai 16 minutę kamuolį į tinklą iš maždaug 14 metrų pasiuntė serbas Dejanas Stankovičius, tačiau jau netrukus svyruoklės pakrypo į priešingą pusę - 21 minutę po kampinio pasižymėjo Cristianas Zapata, o netrukus baudos smūgiu "Udinese" į priekį išvedė patyręs Antonio Di Natale.

Šeimininkai ir toliau dominavo, o persvarą 69 minutę įtvirtino Maurizio Domizzi.

"Bari" 0 - 2 "Napoli"
38' [0 - 1] E.Lavezzi
87' [0 - 2] E.Cavani

67' iš aikštės pašalintas A.Parisi ("Bari")

"Bologna" 3 - 1 Romos "Lazio"
5' [0 - 1] S.Floccari
36' [1 - 1] G.Ramirez
39' [2 - 1] M.Di Vaio
90' [3 - 1] M.Di Vaio

86' iš aikštės pašalinti H.Gimenez ("Bologna") ir G.Dias ("Lazio")

Veronos "Chievo" 0 - 0 "Genoa"

68' iš aikštės pašalintas B.Cesar ("Chievo")

"Fiorentina" 1 - 1 "Lecce"
29' [0 - 1] D.Di Michele
56' [1 - 1] A.Gilardino

41' D.Di Michele ("Lecce") nerealizavo 11 metrų baudinio

Genujos "Sampdoria" 0 - 0 Turino "Juventus"

"Milan" 2 - 0 "Cesena"
45' [1 - 0] M.Pellegrino (į savus vartus)
90' [2 - 0] Z.Ibrahimovic

"Udinese" 3 - 1 Milano "Inter"
16' [0 - 1] D.Stankovic
21' [1 - 1] C.Zapata
25' [2 - 1] A.Di Natale
69' [3 - 1] M.Domizzi