Italijoje - "Inter" pergalė septynių įvarčių mače (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" čempionate sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės. Be to, turėjęs įvykti "Bologna" ir Veronos "Chievo" ekipų mačas buvo atidėtas dėl stiprios pūgos.

Proga prisivyti lyderio "Milan" nepasinaudojo Romos "Lazio" klubas, namie sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su "Catania".

Svečiai netgi pirmavo, kai pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje galva kamuolį į tinklą pasiuntė Matisas Silvestre, tačiau dar iki pertraukos pusiausvyrą atstatė Hernenesas.

"Lazio" po lygiųjų liko antroje vietoje ir nuo "Milan", kuris vakar taip pat sužaidė taikiai, atsilieka trimis taškais.

Iš nesėkmių ruožo bent trumpam išbrido Milano "Inter", namie 5-2 įveikęs "Parma".

Dvikovos pradžia Rafaelio Benitezo auklėtiniams nieko gero nežadėjo - 4 minutę kamuolį į tinklą pasiuntė "Parma" puolėjas Hernanas Crespo, - bet 17-22 minutėmis dukart įmušęs Dejanas Stankovičius ir kartą pasižymėjęs Estebanas Cambiasso persverė svarstykles į kitą pusę.

Crespo prieš pertrauką sumažino skirtumą, bet Thiago Motta ir Stankovičius po pertraukos įtvirtino pergalę.

Milano "Inter" 5 - 2 "Parma"
4' [0 - 1] H.Crespo
17' [1 - 1] D.Stankovic
18' [2 - 1] D.Stankovic
22' [3 - 1] E.Cambiasso
35' [3 - 2] H.Crespo
72' [4 - 2] T.Motta
75' [5 - 2] D.Stankovic

"Bari" 1 - 1 "Cesena"
62' [0 - 1] G.Colucci (iš 11 m. baudinio)
64' [1 - 1] F.Caputo

"Brescia" 0 - 0 "Genoa"

"Cagliari" 3 - 2 "Lecce"
7' [1 - 0] A.Matri
15' [2 - 0] A.Matri
28' [3 - 0] M.Canini
54' [3 - 1] R.Ovilera
81' [3 - 2] D.D.Michele

Romos "Lazio" 1 - 1 "Catania"
44' [0 - 1] M.Silvestre
45' [1 - 1] A.Hernanes

"Udinese" 3 - 1 "Napoli"
16' [1 - 0] A.Di Natale (iš 11 m. baudinio)
45' [2 - 0] A.Di Natale
57' [3 - 0] A.Di Natale
58' [3 - 1] M.Hamsik

65' M.Hamsik ("Napoli") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Bologna" - Veronos "Chievo"
(atidėtos)

"Palermo" 3 - 1 "Roma"
20' [1 - 0] F.Miccoli
62' [2 - 0] J.Ilicic
65' [3 - 0] A.Nocerino
90' [3 - 1] F.Totti