"Arsenal" namie neatsilaikė prieš "Newcastle" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmose Anglijos "Premier" lygos sekmadienio rungtynėse Londono "Arsenal" namie 0-1 nusileido "Newcastle" ekipai.

Vienintelį susitikimo įvartį pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje pasinaudojęs grubia vartininko Lukaszo Fabianski klaida įmušė puolėjas Andy Carrollas.

Dvikovos pabaigoje raudoną kortelę prieš save už paskutinės vilties pražangą išvydo šeimininkų gynėjas Laurentas Koscielny, o "Emirates" stadione susirinkę aistruoliai nesėkmingą mačą sužaidusią savo komandą palydėjo švilpimu.

Arsene'o Wengero auklėtiniai nepasinaudojo proga sumažinti atsilikimo nuo lyderio Londono "Chelsea" iki dviejų taškų ir lieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

"Kanonieriams" ant kulnų lipa "Man City" futbolininkai išvykoje dėka dviejų Mario Balotelli tikslių smūgių įveikę "W.B.A." vienuolikę.

Verta pastebėti, kad buvusiam Milano "Inter" puolėjui rungtynės baigėsi kiek anksčiau, mat 63 minutę emocingu charakteriu pasižymintis žaidėjas buvo pašalintas iš aikštės.

Londono "Arsenal" 0 - 1 "Newcastle"
45' [0 - 1] A. Carroll

90' iš aikštės pašalintas L. Koscielny ("Arsenal")

"W.B.A." 0 - 2 "Man City"
20' [0 - 1] M. Balotelli
26' [0 - 2] M. Balotelli

63' iš aikštės pašalintas M. Balotelli ("Man City")
82' iš aikštės pašalintas Y. Mulumbu ("W.B.A")