11-as turas: "Valencia" neįveikė "Zaragoza" ekipos © Eurofootball.lt
Šeštadienį (11 13) vykusiose 11-o Ispanijos čempionato turo rungtynėse šešias pergales iškovojo namie žaidusios ekipos, o vienos rungtynės baigėsi be įvarčių.

Nesėkmės ir toliau persekioja čempionų titulą ginančią "Valencia", kuri namie 45 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje sužaidė nulinėmis lygiosiomis su praėjusio sezono Karaliaus Taurės (Copa del Rey) laimėtojais "Zaragoza" futbolininkais. Verta paminėti, kad pačioje rungtynių pabaigoje "Valencia" įmušė du įvarčius, tačiau abu jie buvo neįskaityti dėl nuošalių, kurių rungtynėse buvo užfiksuota labai daug.

La Korunijoje vykusiose rungtynėse pergalę minimaliu rezultatu prieš šio sezono atradimą Valensijos "Levante" ekipą iškovojo vietos "Deportivo" futbolininkai. Vienintelį rungtynių įvartį nuo vienuolikos metrų atžymos įmušė Diego Tristanas.

Laikinai į antrą turnyrinės lentelės vietą pakilo Barselonos "Espanyol" ekipa, kuri namie 2-1 įveikė "Racing Santander" ekipą.

Antrą pergalę iš eilės iškovojo "Getafe", 1-0 įveikusi "Malaga" ekipą, ir po truputį kyla iš turnyrinės lentelės dugno.

Pasikeitimai į naudą išėjo kitai "La Ligos" autsaiderei "Numancia" ekipai, kuri prieš savaitę atleido vyriausiąjį ekipos trenerį - komandos direktoriaus sportui vadovaujami "Numancia" futbolininkai namie 2-1 palaužė "Sevilla" vienuolikę ir iškovojo antrąją pergalę šiame sezone.

Šiandien (sekmadienį) vyksiančiose likusiose 11-o turo rungtynėse lygos lyderiai "Barcelona" futbolininkai vyks į Seviliją, kur susitiks su "Betis", Madride "Real" priims "Albacete" vienuolikę, o "Mallorca" žais su Madrido "Atletico".

Šeštadienio rezultatai:

"%c00039" 2 - 1 ""%c00086"
46' [1 - 0] Ismael Urzaiz
55' [2 - 0] Ismael Urzaiz
56' [2 - 1] Jose Mari

Barselonos "%c00102" 2 - 1 "%c00005"
13' [1 - 0] Dani Garcia
56' [1 - 1] Javi Guerrero
80' [2 - 1] Maxi Rodriguez

"%c00212" 1 - 0 "%c00106"
47' [1 - 0] Francisco Gallardo

"%c00205" 2 - 1 "%c00107"
67' [0 - 1] Carlos Aranda
82' [1 - 1] Aldo Osorio
90' [2 - 1] Jose Antonio

Pamplonos "%c00018" 1 - 0 San Sebastiano "%c00091"
71' [1 - 0] Richard Morales

"%c00004" 0 - 0 "%c00108"

La Korunijos "%c00089" 1 - 0 Valensijos "%c00197"
55' [1 - 0] Diego Tristan (11m.)