11 turas: "Juve" didina persvarą © Eurofootball.lt
Italijos pirmenybėse trečiadienį sužaisti devyneri 11-ojo turo susitikimai. Turas pasižymėjo nerezultatyvumu: minimalias pergales iškovojo keturi šeimininkai, vieną triuškinamu rezultatu svečiai, dvejuose mačuose įvarčių įmušta nebuvo, o dar du baigėsi lygiosiomis su įvarčiais.

Savo persvarą padidino čempionato lyderis Turino "Juventus", po sunkios pergalės prieš "Fiorentina" įgįjęs šešių taškų pranašumą prieš antroje vietoje esantį "Milan", kuris nesugebėjo įveikti Mariaus Stankevičiaus "Brescia".

Į trečią poziciją pakilo sėkmingai rungtyniaujanti "Udinese", netikėtai lengvai išvykoje sutriuškinusi nesugebančią atsigauti "Roma" ekipą. Toliau lygiosiomis žaidžia Milano "Inter", šį kartą nesugebėjęs įveikti "Bologna", lygiosiomis baigėsi ir "Siena" rungtynės prieš "Lecce".

Trijų nesėkmių seriją nutraukė "Chievo", nugalėjęs autsaiderį "Atalanta" ir pakilęs į ketvirtąją vietą. Gerą formą demonstruoja "Livorno", minimalia persvara namuose palaužęs traumų iškamuotą "Lazio".

Tuo tarpu "Parma" po pergalės prieš "Reggina" šoktelėjo iš turnyrinės apačios, o "Sampdoria" ir "Lecce susitikime įvarčių įmušta nebuvo. Vienintelės likusios turo rungtynės tarp "Messina" ir "Palermo" klubų bus žaidžiamos ketvirtadienį.

Turnyrinė lentelė

11 turo rezultatai

"%c00028" 0 - 3 "%c00063"
44' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta
60' [0 - 2] David Pizarro (11m.)
82' [0 - 3] Vincenzo Iaquinta

60' Luigi Sartor ("Roma") pašalintas iš aikštės

"%c00079" 0 - 0 "%c00062"
88' Luigi Di Biagio ("Brescia") pašalintas iš aikštės

M.Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00068" 1 - 0 "%c00215"
74' [1 - 0] Simone Tiribocchi

"%c00037" 2 - 2 "%c00069"
39' [1 - 0] Sinisa Mihajlovic
49' [1 - 1] Fabio Petruzzi
70' [2 - 1] Adriano
86' [2 - 2] Claudio Bellucci

"%c00038" 1 - 0 "%c00143"
72' [1 - 0] Ruben Olivera

"%c00213" 1 - 0 "%c00019"
42' [1 - 0] Cristiano Lucarelli

90+2' Fernando Couto ("Lazio") pašalintas iš aikštės

Tomas Danilevičius aikštėje nepasirodė

"%c00029" 1 - 0 "%c00081"
79' [1 - 0] Domenico Morfeo

"%c00070" 0 - 0 "%c00216"

"%c00080" 1 - 1 "%c00061"
28' [1 - 0] Fabio Pecchia
70' [1 - 1] Marco Cassetti