13 turas: "Lyon" ir "Lille" tolsta nuo varžovų © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaista 10 Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 13-ojo turo susitikimų, po kurių dar labiau savo persvarą nuo persekiotojų padidino pergalęs iškovoję lyderiai "Lyon" ir "Lille".

"Lyon" šeštadienį išvykoje po %p01000 įvarčio į savus vartus antrajame kėlinyje palaužė "Lens" ekipos pasipriešinimą. Po šios pergalės "Lyon" ir toliau pirmauja čempionate su 29 taškais.

Nuo lyderių nė per žingsnį neatsilieka "Lille" futbolininkai, šiame ture 2-0 palaužę "Istres" ir su 28 taškais esantys antroje vietoje.

Labai svarbią pergalę šiame ture iškovojo vienu lyderių prieš pirmenybių startą vadintas, tačiau iki šiol labai nesėkmingai žaidęs sostinės "P.S.G" klubas. Paryžiečiai savo aikštėje 2-1 sugebėjo įveikti kitą elitinę Prancūzijos ekipą "Marseille", nors 19-ąją minutę buvo priversti žaisti dešimtyje - raudoną kortelę prieš savo akis išvydo %p00617.

Sunkiai pradėjo sektis praėjusį sezoną visą futbolo Europą sudrebinusiam "Monaco" klubui. Šį kartą monakiečiai sužaidė tik lygiosiomos 2-2 su vienu autsaiderių "Ajaccio". Verta paminėti tai, kad išlyginamąjį įvartį "Ajaccio" pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką.

Ir toliau nesiseka Edgaro Jankausko "Nice" vienuolikei. Nicos futbolininkai taip pat per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo praleisti įvartį į savo vartus ir taip pripažinti naujokų "Saint-Etienne" pranašumą. Lietuvos nacionalinės akipos puolėjas dėl pėdos traumos rungtynėms registruotas nebuvo.

Iš lentelės dugno po truputi atrodo lipa "Strasbourg" ekipa, po 90-ąją minutę %p00603 įmušto įvarčio įveikusi "Bordeaux" ir taip iškovojusi antrąją pergalę šiame sezone.

Turnyrinė lentelė

Visi 13-ojo turo rezultatai:

"%c00146" 2 - 1 "%c00090"
24' (1 - 0) Pascal Feundouno (iš 11m.)
28' (1 - 1) Victor Agali
90' (2 - 1) Pascal Feundouno

"%c00031" 1 - 1 "%c00067"
39' (1 - 0) Fabrice Jau
78' (1 - 1) Kim Kallstrom

"%c00093" 0 - 1 "%c00055"
36' Charles Itandje (į savus vartus)

"%c00036" 2 - 2 "%c00026"
17' (0 - 1) Nenad Dzodič
38' (1 - 1)Javier Saviola
79' (2 - 1) Mohamed Kallon (iš 11m.)
90' (2 - 2)Abdelnasser Ouadah

"%c00092" 1 - 1 "%c00096"
38' (1 - 0) Thibault Giresse
83' (1 - 1) Franck Ribery

"%c00034" 1 - 0 "%c00064"
90' Mickael Pagis

"%c00206" 0 - 2 "%c00065"
18' Araujo Ilan
68' Jaouad Zairi

"%c00207" 0 - 2 "%c00094"
38' Peter Odemwingie
50' Phillipe Brunel (iš 11m.)

"%c00066" 1 - 1 "%c00025"
45' (1 - 0) Mamadou Bagayoko
77' (1 - 1) Teemu Tainio

55' Emerse Paye ("Nantes") pašalintas iš aikštės

"%c00023" 2 - 1 "%c00071"
31' (1 - 0) Pedro Pauleta
41' (1 - 1) Laurent Batlles
70' (2 - 1) Edouard Cisse

19' Sylvain Armand ("P.S.G") pašalintas iš aikštės