"Chelsea" - per žingsnį nuo triumfo "Premier" lygoje (VIDEO) © Eurofootball.lt
Londono "Chelsea" futbolininkus nuo triumfo Anglijos čempionate skiria pergalė prieš "Wigan" vienuolikę XXXVIII lygos ture. Tai paaiškėjo po to, kai sekmadienį "mėlynieji" išvykoje rezultatu 2-0 įveikė "Liverpool" klubą.

Carlo Ančelotti auklėtiniai įsiveržė į priekį 33 minutę, kuomet po nedovanotinos "raudonųjų" kapitono Steveno Gerrardo klaidos pasižymėjo vienas prieš vartininką iššokęs Didieras Drogba.

Romano Abramovičiaus valdomos komandos sirgalių džiaugsmui antrojo kėlinio pradžioje po Nicolaso Anelka perdavimo sostinės ekipos pergalę užtvirtino Frankas Lampardas, pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą iš artimos distancijos.

Verta paminėti, kad "Chelsea" gali užsitikrinti "Premier" lygos čempionų titulą dar šiandien, jei "Man Utd" ekipa išvykoje pralaimėtų "Sunderland" komandai. "Raudonieji velniai" savo susitikimą pradės 18:00 Lietuvos laiku.

"Liverpool" 0 - 2 Londono "Chelsea"
33' [0 - 1] Didier Drogba
54' [0 - 2] Frank Lampard