24 turas: "Atlantas" išstumtas iš dviejų lyderių kovos © Eurofootball.lt
Lietuvos futbolo "A-lygoje" trečiadienį vyko keturi 24-ojo turo susitikimai. Savo pozicijas iki sezono pabaigos likus keturiems turams įtvirtino abu čempionato lyderiai "Kaunas" ir "Ekranas", o nuo jų jau nemažu taškų skirtumu atsilieka Klaipėdos "Atlantas".

Antroje vietoje esantis "Ekranas" savo aikštėje klaipėdiečius įveikė gana nesunkiai - po pirmo kėlinio jau pirmauta dviejų įvarčių skirtumu, o pačioje rungtynių pabaigoje panevėžiečiai įmušė trečią įvartį ir rezultatas tapo triuškinamu.

Sunkiai paplušėti teko lygoje pirmaujančiam "Kaunui", kuris išvykoje permainingoms rungtynėms prieš "Sūduvą" einant į pabaigą išplėšė tris taškus po A.Veličkos įvarčio.

Svarbų laimėjimą kovoje dėl ketvirtosios pozicijos iškovojo "Vėtra", įveikusi "Žalgirį" ir sumažinusi atsilikimą nuo jo iki dviejų taškų. Be to "Vėtra" yra sužaidusi rungtynėmis mažiau, taigi pergalės atveju atkeltame mače galės aplenkti savo oponentą.

Kitose dienos rungtynėse lentelės kaimynai "Šilutė" ir "Vilnius" sužaidė lygiosiomis. Tai praktiškai nepakeitė jų situacijos, nes tik minimaliai pavyko padidinti persvarą prieš absoliučią autsaiderę "Sūduvos" ekipą.

Turnyrinė lentelė

24 turo rezultatai:

"%c00032" 1 - 2 "%c00123"
8' [0 - 1] Darvydas Šernas
68' [0 - 2] Saulius Kijanskas
81' [1 - 2] Tadas Gražiūnas

"%c00141" 1 - 1 "%c00140"
65' [0 - 1] Donatas Vencevičius (11m.)
84' [1 - 1] Vitalis Stankevičius

"%c00033" 3 - 0 "%c00124"
30' [1 - 0] Giedrius Tomkevičius
45' [2 - 0] Povilas Lukšys
90' [3 - 0] Kęstutis Mykolaitis

"%c00125" 2 - 3 "%c00030"
29' [1 - 0] Saulius Butkus
33' [1 - 1] Tadas Papečkys
55' [1 - 2] Kęstutis Ivaškevičius (11m.)
72' [2 - 2] Giedrius Slavickas
86' [2 - 3] Andrius Velička