Italijos derbyje triumfavo "Inter" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį "Seria A" pirmenybėse vyko Italijos derbiu vadinamos rungtynės tarp "Inter" ir "Juventus" ekipų, kuriose rezultatu 2-0 pergale džiaugėsi Milano miesto futbolininkai.

Svečiuose žaidusi Turino komanda savo situaciją susikomplikavo pirmajame kėlinyje, kuomet už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas "senosios senjoros" atraminis saugas Mohamedas Sissoko.

Nors "Inter" vienuolikė antrojo kėlinio pirmoje pusėje turėjo gausybę šansų pasižymėti, įvartį pavyko pelnyti tik 75 minutę - gynėjas Maiconas techniškai suklaidino gynėją ir fantastišku smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo po traumos sugrįžusį vartininką Gianluigi Buffoną.

Dar po 5 minučių Mario Balotelli turėjo progą padvigubinti rezultatą, tačiau jaunojo puolėjo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų virpstą.

Vis tik per pridėtą susitikimo laiką kamerūnietis Samuelis Eto'o po Sulley Muntari perdavimo užtvirtino aikštės šeimininkų persvarą.

Po šios pergalės Milano "Inter" futbolininkai bent jau laikinai susigrąžino pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Milano "Inter" 2 - 0 Turino "Juventus"
75' [1 - 0] Maicon
90' [2 - 0] Samuel Eto'o

37' iš aikštės pašalintas Mohamed Lamine Sissoko ("Juventus")