"Milan" varžovų aikštėje sutriuškino "Juventus" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios XIX turo rungtynės.

Atsilikimą nuo lyderio Milano "Inter" iki aštuonių taškų sumažino vieneriomis rungtynėmis nei pagrindinis varžovas mažiau sužaidęs "Milan" klubas, įsimintiname mače išvykoje net 3-0 sutriuškinęs Turino "Juventus".

Alessandro Nesta išvedė svečius į priekį 29 minutę, o po pertraukos persvarą padvigubino Ronaldinho. "Juventus" žaidimas nei iš tolo nepriminė to, kokio tikėjosi gerbėjai, todėl po trečiojo "Milan" įvarčio aistruoliai į aikštę ėmė mėtyti pirotechnikos priemones bei degančius daiktus, reikalaudami vyriausiojo trenerio Ciro Ferraros pasitraukimo.

Kovą dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje sėkmingai tęsia "Napoli" ekipa, vienintelio Gustavo Deniso įvarčio dėka 1-0 įveikusi buvusią Mariaus Stankevičiaus komandą Genujos "Sampdoria".

Po keitimo aikštėje pasirodžiusio Jose Castillo tikslus smūgis lėmė "Fiorentina" pergalę 2-1 prieš kurį laiką pirmavusią "Bari" vienuolikę.

Castillo įmušė pergalingą įvartį, tačiau netrukus po to buvo pašalintas iš aikštės, taip prisidėdamas prie "Bari" saugo Sergio Almirono, kuris kiek anksčiau buvo įspėtas dukart.

Turino "Juventus" 0 - 3 "Milan"
29' [0 - 1] Alessandro Nesta
71' [0 - 2] Ronaldinho
88' [0 - 3] Ronaldinho

"Udinese" 1 - 1 Romos "Lazio"
16' [0 - 1] Sergio Floccari
27' [1 - 1] Antonio Di Natale

"Palermo" 1 - 0 Bergamo "Atalanta"
70' [1 - 0] Edison Cavani (iš 11 metrų baudinio)

90' iš aikštės pašalintas Gyorgy Garics ("Atalanta")

"Napoli" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"
71' [1 - 0] Gustavo Denis

"Livorno" 2 - 1 "Parma"
22' [1 - 0] Francesco Tavano
62' [2 - 0] Cristiano Lucarelli
68' [2 - 1] Blerim Dzemaili

"Genoa" 2 - 0 "Catania"
36' [1 - 0] Giandomenico Mesto
71' [2 - 0] Giuseppe Sculli

28' iš aikštės pašalintas Giuseppe Belusci ("Catania")

"Fiorentina" 2 - 1 "Bari"
25' [0 - 1] Paulo Barreto
38' [1 - 1] Adrian Mutu
74' [2 - 1] Jose Ignacio Castillo

58' iš aikštės pašalintas Sergio Almiron ("Bari")
80' iš aikštės pašalintas Jose Ignacio Castillo ("Catania")

"Bologna" 0 - 1 "Cagliari"
66' [0 - 1] Alessandro Matri