Favoritų pergalės Ispanijoje čempionate © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį vyko septynerios XVII turo rungtynės.

Gana užtikrintą pergalę namuose iškovojo Madrido "Real" ekipa, 2-0 įveikusi "Mallorca" klubą. Šeimininkau jau 8-ąją minutę buvo priekyje, kai tiksliu smūgiu į viršutinį vartų kampą įvartį pelnė Gonzalo Higuainas.

Netrukus svečiai turėjo neblogą progą išlyginti rezultatą, tačiau Castro smūgis buvo netikslus. Kiek vėliau pavojingai į svečių vartus dar smūgiavo Cristiano Ronaldo bei po traumos atsigavęs Kaka.

39-ąją minutę tas pats C.Ronaldo galėjo pelnyti antrąjį komandos įvartį, tačiau portugalas, puikiai susistabdęs jam perduotą kamuolį, smūgį atliko netiksliai.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui "Real" pagaliau rezultatą padvigubino - G.Higuainas perdavė kamuolį iš dešiniojo krašto, Estebanas Granero nestabdydamas jo nuginklavo "Mallorca" vartininką Aouate.

Kiek vėliau šansų pelnyti dar vieną įvartį turėjo tas pats E.Granero bei C.Ronaldo, tačiau to padaryti nepavyko bei finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Real" klubo pergalę rezultatu 2-0.

Solidžią pergalę iškovojo ir šalies čempionė "Barcelona", kuri išvykoje net 5-0 sutriuškino "Tenerife" ekipą. Nugalėtojams net tris įvarčius pelnė puolėjas Lionelis Messi, kartą pasižymėjo Carlesas Puyolis, o dar vieną įvartį šeimininkai įsimušė į savus vartus.

Madrido "Real" 2 - 0 "Mallorca"
8' [1 - 0] Gonzalo Higuain
50' [2 - 0] Esteban Granero

"Xerez" 1 - 3 "Valencia"
11' [0 - 1] Jaun Manuel Mata
25' [1 - 1] Carlos Calvo
33' [1 - 2] David Silva
69' [1 - 3] Carlos Marchena

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 Pamplonos "Osasuna"
50' [1 - 0] Jaun Rodriguez

67' iš aikštės pašalintas Javad Nekounam ("Osasuna")

Barselonos "Espanyol" 2 - 1 "Zaragoza"
13' [1 - 0] Joan Verdu
40' [1 - 1] Angel Javier Arizmendi
71' [2 - 1] Javi Moreno Marquez

Chichono "Sporting" 1 - 0 Madrido "Getafe"
39' [1 - 0] Diego Castro

"Malaga" 1 - 1 Bilbao "Athletic"
48' [1 - 0] Robson Weligton
78' [1 - 1] Fernando Llorente

"Tenerife" 0 - 5 "Barcelona"
36' [0 - 1] Lionel Messi
44' [0 - 2] Carles Puyol
45' [0 - 3] Lionel Messi
75' [0 - 4] Lionel Messi
85' [0 - 5] Luna (į savus vartus)