Stankevičiaus "Sevilla" ekipa patyrė netikėtą pralaimėjimą Ispanijoje © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį vyko trejos XVII turo rungtynės.

Netikėtą nesėkmę namuose patyrė naujoji Mariaus Stankevičiaus ekipa "Sevilla", kuri po atkaklios kovos 1-2 pralaimėjo Santandero "Racing" klubui.

Svečiai jau per pirmąjį kėlinį pribloškė šeimininkus, kai 26-ąją bei 38-ąją minutėmis įvarčius pelnė Sergio Canalesas. "Sevilla" dėka Romarico įvarčio rezultatą sušvelnino, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams.

Tuo tarpu užtikrintą pergalę svečiuose iškovojo Madrido "Atletico" futbolininkai, net 4-0 sutriuškinę "Valladolid" ekipą. Po kartą nugalėtojų gretose pasižymėjo Diego Forlanas, Sergio Aguero, Jurado ir Jose Antonio Reyesas.

Du taškus namuose prarado "Villarreal" ekipa, lygiosiomis 1-1 sužaidusi su 'Almeria". Šeimininkai pirmavo po Nilmaro įvarčio besibaigiant pirmajam kėliniui, tačiau po didžiosios pertraukos rezultatą iš 11 metrų baudinio išlygino Perezas Corona.

"Sevilla" 1 - 2 Santandero "Racing"
26' [0 - 1] Sergio Canales
38' [0 - 2] Sergio Canales
62' [1 - 2] Romaric

Marius Stankevičius ("Sevilla") visą mačą praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio

"Valladolid" 0 - 4 Madrido "Atletico"
16' [0 - 1] Jurado
31' [0 - 2] Diego Forlan
59' [0 - 3] Jose Antonio Reyes
90' [0 - 4] Sergio Aguero

"Villarreal" 1 - 1 "Almeria"
40' [1 - 0] Nilmar
67' [1 - 1] Perez Corona (iš 11 metrų baudinio)

83' iš aikštės išvytas Ivan Marcano ("Villarreal")